Zimní dovolená v Rakousku nabízí spoustu zážitků. Užijete si nejen sjezdovky, ale i wellness

Pokud plánujete na letošní zimu dovolenou, měli byste jako cílovou destinaci zvážit i Rakousko. Právě to se dlouhodobě řadí mezi jedny z nejoblíbenějších lokalit. Užít si tak můžete ničím nerušenou dovolenou, a to navíc za dostupné ceny. Kromě tamních sjezdovek na vás bude čekat celá řada zajímavých míst a také wellness.

Kvalitní ubytování v turistické lokalitě

Velká část lidí míří během zimních měsíců do Rakouska, které nabízí mnohem více než jen krásné sjezdovky. Při výběru správné lokality si totiž můžete vybírat z celé řady aktivit od nákupů až po odpočinek ve wellness. Opravdu kvalitní ubytování nabízí i penzion Pension Savisalo, jež se nachází v oblíbené lokalitě Ramsau pod Dachsteinem.

Samotný český penzion v Rakousku je postaven pouhé dva kilometry od centra, díky čemuž nebudete ani daleko od městského života. V nabídce má dvanáct dvoulůžkových pokojů a jeden třílůžkový – individuálně je možné pokoj doplnit o přistýlku až pro dvě děti. U každého z pokojů je samozřejmostí vlastní sociální zařízení, TV a trezor pro osobní věci.

Široká škála aktivit pro milovníky adrenalinu i relaxu

Jelikož je penzion situovaný v jedné z nejoblíbenějších turistických oblastí, můžete se těšit na celou řadu aktivit. Jen pár minut od ubytování Rakousko se tak nachází sportovní středisko. Právě během zimních měsíců si užijete blízké sjezdovky, které si můžete prohlédnout již z oken samotného penzionu.

V souvislosti s tím je třeba zakoupit skipas Skiamade, přičemž můžete využít i blízkou běžkařskou stopu, která měří více než 220 km. Dostupné je však i wellness, kde si užijete ničím nerušený odpočinek a zrelaxujete své tělo. Konkrétně můžete v penzionu využít finskou saunu nebo cedrovou káď. Samozřejmostí je také vlastní restaurace, kde kromě kvalitních pokrmů nabízí i kvalitní rakouská, italská a francouzská vína.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *