Zájezdy do Thajska plné poznání

Poznávací zájezdy do Thajska vám umožní poznat vše, co tato exotická země nabízí. Pobavte se v barech, restauracích a klubech, a zažijte opravdový, tolik vyhlášený noční thajský život! Nebo si dopřejte relax a navštivte profesionální thajské maséry.

Poznávací zájezdy do Thajska – nejoblíbenější místa

Bangkok – Pozoruhodná metropole, přezdívaná “městem andělů”, která žije 24 hodin denně. Žije zde většina obyvatel země. Bangkok leží asi 20 kilometrů od thajského zálivu.

Řeka Kwai – Slavná řeka s mostem z dob druhé světové války.

Krabi – Populární turistické středisko. Turisté zde naleznou klidné pláže se zlatavým pískem. Letovisko zdobí panenská tropická příroda.

Pattaya – Ideální destinace pro milovníky aktivní dovolené. Potěší jak nadšence potápění, klidu a surfování, tak milovníky pulzujícího města, plného života.

Phuket – Nejlidnatější ostrov Thajska. Největším lákadlem jsou pohádkové pláže a čisté moře obklopeno tropickou přírodou.

Hua Hin – Moderní letovisko s různorodými druhy vyžití. Nechybí mu dokonalé pláže, výborné restaurace, a klidná prostředí s typickou thajskou atmosférou. Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Ko Phi Phi – Souostroví tvořeno šesti ostrůvky, kde se nachází nádherné restaurace, luxusní hotely, a na své si zde přijdou i milovníci nakupování. Dovolenou na tomto místě si užijí všichni, kteří touží po klidné, pohodové dovolené.

Tropické národní parky Kaeng Krachan a Khao Lak

Starobylé město Ayuthaya

Poznávací zájezdy do Thajska

Nabídku poznávacích zájezdů do Thajska naleznete na stránkách CK Arkadia Air www.exotickapriroda.cz. Jestliže se rozhodnete pro jeden z nich, nemůžeme vám popřát nic jiného, než abyste si tento poznávací zájezd vychutnali, a samozřejmě, aby splnil veškerá vaše očekávání!

2 komentáře: „Zájezdy do Thajska plné poznání

 • 29.5.2020 (20:42)
  Trvalý odkaz

  Takovou dovolenou bych také brala. Já nedokážu dlouho sedět na místě, takže představa dovolený, jak bych týden ležela na pláži, je pro mě nepředstavitelná. S manželem neustále podnikáme nějaké tůry a dobrodružství po horách. Vloni jsme si koupili nové outdoorové oblečení z https://www.fjallraven-shop.cz/ , protože to je na takové cesty základ.

  Reagovat
 • 15.7.2020 (21:30)
  Trvalý odkaz

  Škoda, že taková dovolená v Thajsku je pro mě momentálně finančně nedostupná. Neříkám ale, že by se mi něco takového nelíbilo. Já to ale letos vidím spíš na dovolenou v Itálii. Ta je teď právě cenově dost dostupná. Před pár dny jsem se například dívala na vily v itálii k pronájmu a koukala jsem, že na https://cz.italicarentals.com/ mají dost velkou nabídku. Asi se tedy domluvím s partnerem a uděláme si nějakou pěknou dovolenou právě v Itálii. Alespoň tak na dva týdny. 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *