Jak vybrat pouzdro na mobilní telefon, co vám bude sedět?

Mobilních pouzder jsou dnes na trhu tisíce, a tak je těžké se v té záplavě nejrůznějších tvarů a barev zorientovat. Při výběru byste se v zásadě měli řídit podle toho, co od krytu vyžadujete. Nejzákladnějším typem krytů na mobily jsou gelová pouzdra, která vynikají především svou jednoduchostí a nízkou cenou, navíc díky vlastnostem materiálu zachovávají telefonu téměř stejné rozměry. Jejich nevýhodou je, že nedostatečně chrání display. Proto doporučujeme doplnit toto jednoduché pouzdro tvrzeným sklem na display.

Dalším oblíbeným typem pouzder jsou peněženkové kryty. Ty mají hned několik výhod. Za prvé dokonale chrání mobil před rozbitím, a to včetně displaye. Takže se nemusíte bát ani větších pádů. Další výhodou je, že se dá pouzdro použít jako peněženka, jak už ostatně název napovídá. Má totiž několik přihrádek, kam můžete schovat bankovky, kartu, nebo cokoliv jiného vás napadne. Jejich nevýhodou jsou trochu větší rozměry oproti gelovým krytům.

Záleží jen na vás, jaké pouzdro si vyberete. Pokud chcete pěknou designovku s maximální ochranou, sáhněte po peněženkovém pouzdru, pokud chcete zajistit mobilu základní ochranu, tak je pro vás tou pravou volbou gelový kryt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *