Kvalitní propanbutanové láhve se vám vyplatí. Kde je pořídíte?

Výhodou propanbutanových lahví je skutečnost, že v nich můžete uchovávat bezpečným způsobem nemálo energie. To se vám může a hodit na topení, vaření, grilování a celou řadu dalších činností. Propan-butan je jeden z nejuniverzálnějších plynů, který má široké využití. Propanbutanové láhve jsou potom jedním z oblíbených způsobů pro využití tohoto plynu. Proč se vyplatí kupovat kvalitní láhve a kde je seženete? Také na tuto otázku si odpovíme v našem článku.

Jak získám kvalitní plynovou láhev?

Nejprve je potřeba říci, že propanbutanové láhve jsou k dispozici v různých velikostech. Ty nejmenší jsou 2 kg pro kempování, potom jsou tady oblíbené 5 kg do grilu, ale zvolit můžete třeba i 10 kg nebo 33 kg láhve, které potom jsou plněny čistým propanem. Propanbutanové láhve od 2 do 5 kg si můžete jednoduše zakoupit. Zaplatíte poprvé za láhev a zároveň za plyn. Jakmile láhev vyprázdníte, bude vám vyměněna za novou a platíte už pouze za plyn. U velikostí od 10 do 33 kg se láhve již neprodávají, ale zapůjčují se proti vratné záloze. Vždy tak kupujete pouze plyn, kterým je láhev na plněná. Kvalitní láhve jsou k dostání nejčastěji v rámci:

  • Čerpacích stanic
  • Hobbymarketů
  • Stavebnin
Kvalitní propanbutanové láhve se vám vyplatí. Kde je pořídíte?
Kvalitní propanbutanové láhve se vám vyplatí. Kde je pořídíte?

Někteří výrobci propanbutanových lahví samozřejmě mají také vlastní provozovny, kde můžete rovněž láhve vyměnit nebo zakoupit zcela novou láhev. Vždy doporučujeme vsadit na kvalitní dodavatele plynových lahví, jako je PRIMAGAS, jelikož máte jistotu, že jsou plněné kvalitní plynem a díky pravidelným revizím naprosto bezpečné.

Nejuniverzálnější láhev?

Mezi populární a velmi oblíbené velikosti lahví patří nepochybně menší láhve. Je to ale také 10kg propanbutanová láhev od Primagasu, která patří mezi základní typ láhve vhodné pro řadu použití v domácnosti, pohostinství nebo průmyslových provozech. Velmi běžně se využívá třeba pro sporáky i zahradní grily nebo mobilní ohřívače.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *