Tipy na podzimní outfit

Po každém létě musí neodmyslitelně přijít podzim. Kvůli tomu však není nutné věšet hlavu. S podzimem totiž můžeme schovat svoje obnošené letní kousky a vrhnout se vstříc nové podzimní módě. A nejen proto vám přinášíme tento článek, v němž pro vás máme pár tipů na stylový, ležérní a hlavně pohodlný podzimní outfit, s kterým dozajista nešlápnete vedle.

Pánové a trička polo

Co si budeme povídat, každý ví, že sexy muž s ďábelským pohledem a v polo tričku je naprosto neodolatelný. Dámy v takto oblečených mužích vidí svého Clarka Kenta. Včetně pánských polo triček však budou letos na podzim v kurzu i další trička ať už s potiskem, či bez něj. Při volbě outfitu a tedy i trička bude vždy pouze záležet na tom, jaký styl budete chtít zrovna volit. Toužíte-li například po čisté eleganci, pak zvolte námořnicky modré či béžové kalhoty s jednobarevným tričkem sytého tónu či výrazné barvy (bordó, bílá či černá) a k tomu si přes rameno přehoďte kožený křivák či sportovní bomber. Uvidíte, že každá druhá dáma na vás bude moct oči nechat.

Sportovní styl neomrzí

Tak jako pánové byly vždy sportovci, tak dámy vždy sportovce milovaly a mnohdy nezáleželo na tom, zdali muž skutečně sportoval, stačilo, když se sportovně oblékal. A to, že je sportovní módy sexy a trendy dodnes, platí i na podzim roku 2016. Hledáte-li tip na podzimní outfit, pak nahoďte sportovně ležérní kalhoty, tričko a nikam nevyrážejte bez sexy pánské mikiny, kterou v případě chladna budete moci galantně nabídnout své partnerce či dámě v nesnázích.

Pár tipů pro dámy

Abychom však neradili pouze pánům, máme tu pár tipů i pro dámy. Dámy budou letošní podzim zářit v úzkých kalhotách s polobotkami či teniskami, bílým tričkem a křivákem. Neméně však okouzlí v květovaných či sametových šatech. Jste-li však sportovnějšího ražení, vždy si skvěle vyberete ze značky Tommy Hifiger, která skýtá mnohé poklady pro ženy s různorodým vkusem.

6 komentářů: „Tipy na podzimní outfit

 • 10.11.2020 (17:48)
  Trvalý odkaz

  Tak já se musím na podzim především teple a nepromokavě obléct, protože jsem velký nadšenec do vandrů, spaní pod širákem i dalších přírodních aktivit během všech ročních období 🙂 Mám tedy už docela slušnou výbavu z internetového obchodu https://armik.cz/ , avšak nikdy toho není dost a vždy mne venku něco překvapí, že mi něco chybí.

  Reagovat
 • 10.11.2020 (21:43)
  Trvalý odkaz

  Já oblečení a módu moc neřeším, ráda chodím hlavně pohodlně a teple oblečená. Myslím si, že i úplně jednoduchý outfit lze zachránit a vylepšit hezkým šperkem. Dávám přednost stříbru nad zlatem, takže nejraději kupuji šperky tady: https://stribro-levne.cz/. Podle mě dokáže hezký stříbrný náhrdelník udělat z úplně obyčejného jednobarevného oblečení zajímavý a módní kousek.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *