TOP5 nejsázenějších sportů v sázkových kancelářích

Sázkové kanceláře nabízejí širokou nabídku kurzů na mnoho sportů, ale i společenských událostí. V podstatě u nich najdete kurzy na všechny top sportovní události daného sportu. Ať už se jedná o fotbal, nebo menší basket, až po úplně malé sporty jako kulečník nebo badminton.

Nejvíce se sází na tyto sporty

Fotbal – ať už se podíváte do nabídky jakékoli sázkovky, v každé zemi je nejčastějším sportem na sázení fotbal. Je to globální sport, každý jej sleduje a ty největší fotbalové ligy jsou vysílány po celém světě, takže dodávají na popularitě. Navíc existuje spousta různých sázkových příležitostí na variantnost fotbalu.

Hokej – obzvláště u nás populární sport. Nejen česká extraliga, ale i NHL a KHL jsou ligy, na které se u nás sází. I zde najdete spoustu možných sázkových příležitostí.

Tenis – jinde dvojka, v ČR až na třetím místě. Každý rok se hraje spousta různých turnajů od nejvyšších grandslamů, až po nejnižší challengery. Tenis je oblíbený pro Live sázky, které mohou reagovat na rychle se měnící výsledky.

Basketbal – další z top sportů, obzvláště v některých zemích, kde mají silné místní ligy. Všude je pak populární americká NBA, jakožto nejlepší liga na světě.

Ostatní – páté místo nejde jednoznačně určit. Neexistuje jasně daný další sport, který by byl oblíbenější než ostatní. Určitě se však bude vybírat ze sportů jako volejbal, házená nebo florbal.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *