Co vás všechno čeká v areálu Bešeňová?

Kde si člověk odpočine, ale zároveň si užije i kupu legrace? Kam může vyrazit rodina s dětmi? Správnou odpovědí je Gino Paradise Bešeňová, což je moderní areál plný venkovních i krytých bazénů i venkovních tobogánů. Jedná se o místo, kde si vyčerpaní rodiče odpočinou a děti si užijí hromadu legrace. Samozřejmě tento nádherný areál není určen jen rodinám s dětmi, ale všem lidem, kteří milují vodní atrakce, wellness, báječné restaurace či kteří vyhledávají kvalitní ubytování.

Vše pro vodní živly

Aquapark Bešeňová je určen všem vodním živlům. Venku areálu najdete velký plavecký bazén určen nejen pro kondiční plavání, pokud velký bazén bude příliš velký, využít můžete i malého plaveckého bazénu. Ve venkovním areálu se nachází také tři relaxační bazény nebo případně dětský bazén se skluzavkami, jehož si děti zamilují.

Co se týče vnitřního areálu, zde vás čeká sedací bazén s velkým počtem atrakcí, taktéž zde najdete plavecký bazén, který je zpestřen o nerezový tobogán. A samozřejmě je zde dětský bazén se skluzavkou, případně vodní hřib či ježek. Na své si tedy přijdou nejen vytížení rodiče, ale také děti plné energie.

Uvolněte se, prosím

Součástí areálu Bešeňová je mimo jiné také termální koupaliště nebo relaxační centrum, kde se můžete absolutně uvolnit. V Relax centru na vás čekají masáže, světelné terapie, také rašelinové zábaly a odpočívárna.

Za zmínku stojí i vitální svět, kde dojde k posílení imunitního systému, člověk se zde zbaví stresu, uvolní se ve zdejších vířivkách, při tradičních masážích nebo při hydromasážích.

Ubytujte se přímo v areálu

Gino Paradice Bešeňová není jen areál známý aquaparkem, termály nebo wellness službami. Je známý i díky svému ubytování. Ubytování v Bešeňové je velmi kvalitní, případnou pomoc s ubytováním poskytuje cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava s.r.o.

2 komentáře: „Co vás všechno čeká v areálu Bešeňová?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *