Hotel nedaleko Karlštejna potěší velmi příjemným zázemím

Odpočinout si od neustálého stresu v práci nebo doma? Samozřejmě, nemusíte vždy vyjet na dovolenou za exotikou, nabízí se také varianta, při které strávíte svůj volný čas obklopeni českou přírodou. Vždyť právě v zeleni se energie nabírá nejlépe.

Výhodou je jednoduchá forma rezervace, ale i prostředí Berounky, která je dlouholetým favoritem vodáků. Možnostem výletů v okolí dominuje hrad Karlštejn, ale nabízí se i další destinace. Pokud bude během vašeho pobytu pršet, nic se neděje. Hotel má zázemí v podobě fitness, sauny a posezení u krbu v restauraci. Nudit se tedy nebudete!

K dispozici je pro hosty až 49 lůžek

Připraveno je 21 pokojů, které jsou nekuřácké a nabízí komfortní ubytování pro mladé páry i rodiny s dětmi. Hotel Karlštejn přináší svým hostům výběr z celkem 49 lůžek. Potěší váš letní terasa nebo odpoledne strávené v party stanu na ostrově, záleží samozřejmě na sezoně.

Byla by ale škoda nepoznat areál hradu, který proslavila i známá komedie s Vlastimilem Brodským nebo Jaromírem Hanzlíkem. Nepůjde o procházku na celý den, protože hotel je situován do bezprostřední blízkosti hradu. Počítejte s výšlapem do kopce, ale nepůjde o překonávání osobních rekordů.

Poznejte okolí prodchnuté romantikou

Karlštejn ale není jediné místo, které v širším okolí láká k výletu. Nabízí se i lom Amerika nebo skanzen Solvayovy lomy. V nabídce jsou i Bubovické vodopády nebo Hlásná Třebáň, jejíž popularita je odvozena i od slavné písně. Když zrovna nebude přát počasí, nabízí se romantická večeře doplněná mihotavým plamínkem svíček. Víkend v sedle kola nebo procházka přírodou jsou ale také oblíbené téma, zvláště pokud máte rádi aktivní dovolenou. Hotel je vzdálen 25 kilometrů od rušného srdce Prahy. Proč nestrávit víkend v klidném prostředí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *