Jak na správný výběr hraček, které motivují vaše dítě při dalším rozvoji

Pokud je vaše dítě už větší, pak by jistě rádo poznávalo svět poněkud rychleji, než bylo doposud jeho zvykem. Ale pokud vás teď napadla nejrůznější odrážedla a další jednodušší pomocníci, nabídneme vám k nim mnohem komfortnější alternativu – tříkolku.

Právě ta se stává v mnoha situacích zejména pro aktivní rodiče skutečným darem z nebes. Starší batolata už totiž jen nerada jezdí v kočárcích. Prostě se v nich nudí. Ovšem pokud si pořídíte odrážedlo, budete muset po určitě době nést v náručí jak své dítě, tak i jeho hračku. A právě komfortní tříkolky vás tohoto problému zbaví. V případě potřeby je totiž můžete vézt podobně jako kočárek.

Jak si vybrat tříkolku

Aby však tito pomocníci splňovali přesně to, co od nich očekáváte, nesmíte podcenit jejich výběr. Poctivě provedené tříkolky musí být opravdu pevně a bezpečné, ovšem přitom pro dítě snadno ovladatelné.

Nezapomeňte také na to, že tříkolka v průběhu let poměrně výrazně změnila své základní funkce. Kdysi existovala jen ta, určená víceméně pouze pro děti předškolního věku, které už dokázaly dobře udržet rovnováhu. Dnes jsou však na trhu tříkolky vhodné opravdu i pro batolata.

Jsou bezpečné díky dobře nasazeným a řešeným opěradlům, integrovaným bezpečnostním pásům pro případ převozu dítěte a dlouhým přizpůsobeným madlům, určeným pro tlačení tříkolky rodičem. Tříkolku tak může používat už i batole, které stabilně sedí samo, i když se na ní naučí jezdit až později. Vy se však vyhnete nákupu více modelů převozových pomocníků, kteří by stejně po několika měsících přestali sloužit svému účelu.

A na co si dát pozor? Pro nejmenší děti chtějte kola s „volnoběžkou“ a nezapomeňte ani na bezpečnostní brzy. A dbejte i na to, aby bylo čalounění lehce čistitelné a nejlépe snímatelné.

Vše pro děti v tom správném e-shopu

Vyberte si ty nejlepší hračky pro děti v e-shopu Bambino.cz. Najdete tu nejenom tříkolky, ale také hračky pro kojence i větší děti. Vše pro rodinu tak pořídíte na jednom místě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *