Udělejte milé gesto a darujte pro jednou praktický, a přitom opravdu krásný dárek

Při pořizování dárků většinou balancujeme mezi dvěma rovinami – praktičností a WOW efektem, který by obdarovanou osobu potěšil. Existuje však skupina dárků, jež se mezi těmito dvěma aspekty rozhodovat rozhodně nemusí.

Máme na mysli plánovací diář. A nezáleží na tom, zda pořídíte týdenní diář nebo denní diář. Oba tito pomocníci dovedou být praktičtí úplně stejně.

Dárek, který rozhodně potěší

Osobní nebo pracovní diář je něčím, co bereme do ruky každý den. A pokud je dobře vybraný, může jít o opravdu skvělý tip na dárek pro milovanou osobu. A to jednoduše proto, že si na vás obdarovaný vzpomene pokaždé, když ho vezmete do ruky.

Ale dbejte na to, aby byla každá součást diáře (a nezáleží na tom, jestli se jedná o diář A5 nebo diář A4) vyrobena pouze z vysoce kvalitních materiálů. Grafika na nich pak musí být odolná a nesmazatelná. Nemělo by ji setřít každodenní používání, takový diář by totiž ztratil smysl.

Vybírejte si z opravdu široké nabídky

Ale není výroba diářů jako výroba diářů. Pokud tedy chcete vsadit na perfektní dárek, vyberte ho tam, kde si na těchto doplňcích dávají opravdu záležet a nabízejí je v celé řadě variant. A přesně takové služby vám nabídne česká společnost Helma 365, s.r.o. Jde o tuzemského tradičního výrobce kalendářů, diářů a zápisníků s více než 20letou tradicí.

„Naším posláním je přinášet více krásy, radosti a inspirace pro váš vzácný čas, prostřednictvím kalendářů a diářů, 365 dnů v roce,“ říká její oficiální firemní krédo. A pokud se podíváte na jejich bohatou nabídku, zjistíte, že je to rozhodně pravda. Mimochodem, jedná se o největšího českého producenta výrobků s kalendáriem a jeho roční produkce čítá již více než 6 miliónů kusů. Pro firmy navíc na svých stránkách Helma365.eu nabízí ihned min. 20% slevu, běžné zákazníky pak potěší dopravné zdarma již od 600 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *