Jak postupovat při prodeji auta pomocí výkupu

Výkup auta je nejrychlejší způsob, jak získat okamžitě maximální částku za vaše vozidlo. Jak je potřeba postupovat a jak dlouho bude celý prodej trvat?

Jeden telefonát a je hotovo

Výkup vozidel se soustřeďuje na výkup osobních automobilů, dodávek, motocyklů, strojů i obytných vozů. Pokud se vám nechce vyplňovat údaje o vašem vozidle a zjisit tak odhadní cenu, nemusíte. Stačí kontaktovat výkup auta a během chvíle se domluvíte na osobním setkání, kde se dojednají podmínky výkupu. Přímo na místě je s vámi následně sepsaná kupní smlouva a je vám vyplacena částka za vaše vozidlo. Veškerý přepis je zajištěn, vy jen zrušíte povinné a havarijní pojištění vozidla.

Nebo můžete vyplnit online formulář

Další metodou, jak si zajistit rychlý výkup vozidla, je kontaktovat společnost pomocí online formuláře. Zde zadáte informace o svém voze a společnost se vám následně ozve s konkrétní cenovou nabídkou za vaše vozidlo. Uvádí se například typ a značka vozidla, stav tachometru, vady, příslušenství k vozidlu. Přidáním fotografií technického průkazu i současného stavu vozidla si zajistíte, že vás společnost následně rychle kontaktuje s konkrétní finanční nabídkou.

Peníze máte ihned na ruce nebo na účtu

Výkup vozidel je nejrychlejší možnost, jak si získat maximální částku za vaše vozidlo. Stačí se jen domluvit na osobní schůzce a následně dostanete při podpisu smlouvy své finance okamžitě. Ty poté můžete použít pro nákup nového auta, nebo pro vaše další životní priority. Samozřejmostí je také výkup havarovaných vozidel, nebo aut s leasingem. Prodej není problém ani v případě, že jsou vaše vozidla psaná na vaši firmu.

Při výkupu se nestaráte o žádné formality, veškerý právní servis máte v ceně. Výkupní smlouva jasně stanovuje částku, kterou ihned za svůj vůz obdržíte. Výkup tak zajišťuje maximální rychlost a profesionalitu v jednání.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *