Jak si zpestřit sex? Zkoušejte nové věci i pomůcky

Pokud jste po zhlédnutí pornosnímku propadli depresi, protože váš sexuální život není ani zdaleka tak živočišný, ubezpečujeme vás, že jde o pouhou fikci. Z narafičených scén na hon vzdálených realitě skutečně nemějte mindrák – co však udělat můžete, je vyzkoušet pár novinek, díky kterým bude vaše milování mnohem zábavnější než doposud.

Pořiďte si vibrátor

V ložnici si můžete čas od času odbýt misionáře, anebo se skvěle bavit a zažívat opakované orgasmy. Druhou možnost máte na dosah ruky, stačí si jen pořídit alespoň základní erotické pomůcky, které vás spolehlivě dostanou do varu. Koneckonců i zdánlivě obyčejný robertek dokáže rozčísnout rutinu jako nic a přivést partnery k explozivnímu vyvrcholení.

Základem je vhodně zvolené „těšítko“. Přečtěte si, jak vybrat vibrátor na blogu e-shopu erosstar.cz a třeba si rovnou nějaký kupte. Samozřejmě naprosto diskrétně.

Dejte šanci sexu po hádce

Není nic horšího než konflikt, po kterém následuje tichá domácnost. Ideální je, když si partneři ve většině oblastí rozumí a hádají se minimálně. Ale jestli už na „Itálii“ dojde, pokuste se ji urovnat vášnivým aktem. Dost možná to bude jedno z nejlepších milování.

Jak si zpestřit sex? Zkoušejte nové věci i pomůcky

Přizvěte si k sobě třetího

Říká se, že sex ve třech je mnohem zábavnější než ve dvou. Máte-li ve svém okolí někoho, komu důvěřujete a dokážete si s ním milování představit, směle do toho. Anebo dáte přednost neznámému či neznámé osobě, se kterou strávíte bouřlivou trojku na jednu noc? Jen to jen na vás. Hlavně si předem ujasněte pravidla.

Nechcete-li riskovat, že vám milování ve třech nabourá vztah, protože nedokážete ukočírovat žárlivost, vyzkoušejte alternativu – strapon. Díky připínacímu penisu může každá žena okusit dvojitou penetraci – a také se na chvilku stát mužem. I výměna rolí je ostatně jednou z možností, jak si partnerské hrátky zpestřit a zažít něco nového.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *