Bělení zubů, implantáty… Jaké jsou nejčastější mýty ze zubařské ordinace?

Moderní technologie pokročily a to, co se ještě před několika lety jevilo jako problém, dnes naopak žádnou překážku nepředstavuje. Přesto však do útrob bílých zubařských ordinací vcházíme s obavami a předsudky.

Typické je to například pro implantáty nebo vybělení zubů. I když správná dentální hygiena dokáže v tomto ohledu často téměř zázraky, za některými procedurami je třeba stále mířit přímo.

Implantáty jsou dnes mnohem dostupnější

I když ztráta jednoho jediného zubu není pro nás nijak ohrožující, časem může narušit správnou funkčnost chrupu. I proto je vhodné uvažovat o jeho náhradě. A to nejlépe v podobě kvalitního a trvanlivého zubního implantátu.

Nemusíte se bát. Malé množství kosti ani nejrůznější alergie už nejsou překážkou. Moderní zubní ordinace si dokáží s těmito problémy bez potíží poradit. Kost lze implantovat a biokompatibilní materiály se rychle začlení do jakéhokoliv organismu. Tedy i do tohoto vašeho.

A nemusí jít jen o náhradu jednoho zubu – z implantátů lze vytvořit i kompletně nový chrup. Perfektně nahradí již zastaralé zubní protézy a péče o ně není náročnější, než o zuby původní.

Rozzářit lze každý úsměv

A stejně jednoduché je i bělení zubů. Už se nemusíte spoléhat jen na pravidelné docházení do ordinace anebo čistě domácí metody. Moderní zubaři dokáží spojit obojí a dosáhnout tak uspokojivého výsledku u jakéhokoliv chrupu.

A jak to celé probíhá? Nejdříve dostanete formy na zuby přímo na míru (aby se bělidlo nedostávalo do nežádoucích míst). První část postupu proběhne doma a odborník následně doladí detaily přímo na zubařském křesle. Jde o levnější alternativu klasického bělícího postupu s dlouhodobě zaručenými účinky. A opravdu pro každého.

A kde se objednat? Vyzkoušejte odborný tým na Astella.cz. Stačí jen vyplnit poptávkový formulář nebo se přímo objednat telefonicky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *