Stavíte narychlo? Vyzkoušejte kontejnery

Hledáte co nejvýhodnější podmínky nové výstavby? Ať už vám jde o čas nebo o nízkou cenu, vsaďte na kontejnery. Hodí se pro celou řadu výzev – od rozšíření kanceláře přes mobilní ubytování až po přístavby škol a školek.

Stačí vsadit na moderní obytné kontejnery, vyrobené za pomoci těch nejlepších postupů a technologií. Vyrůst dokáží opravdu rychle – doslova před vašima očima. Tedy za předpokladu, že upřednostníte práci odborníků.

Modulární řešení pro každého

A rozhodně nejde o sezónní stavby. Současná výroba kontejnerů splňuje všechny potřebné standardy. Hotové výrobky se tedy mohou chlubit mnoha certifikáty, zaručujícími jejich dlouhodobou odolnost i užitnost.

Klíčem k úspěchu je zejména dlouhodobá praxe a pečlivě vyškolení zaměstnanci. A obojí vám nabídne společnost IMECON Containers, a.s. (její původní název zněl IMECON s.r.o).

Na trhu už od roku 1999

Navazuje tedy na dvacetiletou tradici, kterou neváhá kombinovat s nejnovějším trendy. Určitě tak oceníte například její kombikontejnery, výrobu a uzpůsobení kontejnerů na míru i komplexní dodávku služeb, zahrnující i rozmanité kontejnerové příslušenství.

A poptat lze i sanitární kontejnery a další specializované typy. Realizace není třeba se bát, naprostá většina modelů od IMECON Containers, a.s. si vystačí jen s běžnými základy a standardně dostupnou technikou. Jinými slovy – jeřáb potřebovat nebudete. Poradíte si i s vysokozdvižným vozíkem.

Snadno a rychle tak na vašem pozemku mohou vzniknout:

  • kiosky,
  • restaurace,
  • vrátnice,
  • prodejny,
  • ubytovny,
  • sprchy,
  • školící střediska, apod.

Kontaktujte specializované obchodní oddělení na stránkách Imecon.cz a zjistěte, jaký kontejner by mohl vyhovovat právě vám. Vyškolení pracovníci vezmou v úvahu vaše prostorové i finanční možnosti, stejně jako zamýšlený účel využití kontejneru. Poradenství je samozřejmě zcela nezávazné a zdarma. Vyzkoušejte ho a zjistěte více.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *