Váhy i pro to největší zatížení – jaké vybrat?

Mostové a jeřábové váhy se hodí každému, kdo podniká v autodopravě a vůbec všude tam, kde je třeba manipulovat s těžkými a neforemnými materiály, jejichž hmotnost však zároveň potřebujeme zjistit maximálně přesně.

Jde vám o nosnost vašeho automobilu? Šikovné průmyslové váhy vám poradí, jak ji nepřepálit. Lze je zavěsit na jeřáby, položit na mosty a výsledky odečítat s úctyhodnou rychlostí. Ušetříte tak značné množství svého i firemního času.

Šikovné váhy, které vám pomohou už při nakládání

Naložit a zvážit – přesně takto fungují šikovné jeřábové váhy. Materiál už nikdy nebudete muset převažovat, ani se potýkat s jeho mnohdy problematickou přepravou na váhu. Ať už pracujete ve stavebnictví, slévárenství nebo třeba hutnictví, jistě tuto výhodu plně doceníte.

A nejde tu jen o ušetřený čas, ale také o bezpečnost vašich vozidel i řidičů. Už nikdy se vám tak nestane, že na silnici nechtěně vypustíte přetíženou soupravu apod.

Vyberte si šikovného pomocníka přes podle svých potřeb

Další možností jsou mostové váhy. Na trhu najdete i velmi komfortní modely, které nebudou nutit vaše řidiče při vážení zastavovat. A varianty? Vybírat můžete hned ze dvou:

  • nájezdové mostové váhy,
  • zapuštěné modely, vyrobené z oceli anebo železobetonu.

Ptejte se na dynamické vážení, zajišťující perfektní výsledek i při průjezdu pomalou ustálenou rychlostí. Chce to jen trochu cviku. Odměnou vám bude množství ušetřeného času.

Šikovné tipy pro přesné vážení

Další možností jsou i mobilní zabudované váhy, jež se instalují přímo do těla automobilů. Můžete tak přepravovaný náklad zvážit doslova kdekoliv. Hodit se vám mohou také laboratorní váhy, fungující s maximální přesností.

A kde je pořídit? Nejlépe u specialistů v e-shopu Vahy.net. Podlehněte širokým možnostem výběru nebo si nechte poradit od vyškoleného personálu. Když váhy, tak jedině ty spolehlivé a s dlouhou tradicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *