SlowStop v ČR? Jedině od specialistů

Bezpečnost a dlouhá životnost – přesně takové vlastnosti by měly nejrůznější sloupky, pruhy a další protinárazové bariéry mít. Známe takové, které se při nárazu zaručeně nepoškodí a přitom efektivně ochrání i předmět, jenž do nich narazil.

Jde o bezpečnostní sloupky, které se hodí všude tam, kde se musíte potýkat s obtížnou manipulací s vozidly nebo třeba stavebními stroji. Hodí se tak nejenom na parkoviště, ale také do skladů, dílen, výrobních hal – a vůbec kamkoliv, kde se lze setkat s jakoukoliv technikou.

Dvojí ochrana jako šikovný pomocník

Možná jste až doteď znali jen ochranné parkovací patky, jež však při nárazu zůstávají poškozeny, i když se autu nebo třeba bicyklu vůbec nic nestalo. Revoluci v tomto ohledu představuje vratný parkovací sloupek. Nezlomí se, neohne ani neoprýská. Té nejhorší síle střetu totiž dokáže doslova uhnout.

O vše se postará pružný mechanismus. Už nikdy tak nebudete muset po každém střetu měnit použitou ochranu za novou – třeba i jen kvůli dokonalému vzhledu. Tyto vychytávky můžete pořídit také pod názvem sloupky kickback.

Jde jen o jiný výraz pro totéž, převzatý z angličtiny. Efekt je však vždy stejný. Vždy máte co dočinění s pomůckami, které se vám nikdy neohnou ani nezlomí. Potřebnou ochranu tak poskytnou na mnohem delší dobu, než jejich statičtí konkurenti.

Tři důvody pro pořízení vratných sloupků

Ale pojďme si celou problematiku shrnout. Proč právě kickback řešení a ne klasické parkovací patky?

  • Minimalizace škod – není nutná výměna po každém nárazu.
  • Ušetříte svoje peníze (a samozřejmě i přírodu díky minimalizaci použitých zdrojů).
  • Svému parkovišti či hale dodáte prostřednictvím těchto prvků zcela nový vzhled.

A jak si vybrat konkrétní model? Nechte si poradit od profíků, kteří dokáží zohlednit specifika každého prostoru i vaše konkrétní požadavky. Najdete je na příklad na stránkách Drave-slowstop.cz. Stačí kliknout a vybírat, nebo si nechat připravit řešení přímo na míru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *