Vilapark Klamovka: nově vznikající bydlení v Praze bez kompromisů

Toužíte zůstat bydlet v Praze, protože vám z představy každodenního dojíždění stoupají chlupy hrůzou? Bydlení ve velkoměstě neznamená pouze rušné silnice a neustálý hluk. Když víte, kde hledat, narazíte na klidné části města, ve kterých je radost bydlet.

Bývalý zámecký park a klidné bydlení v přírodě

Právě takovou klidnou a pohodovou čtvrtí je okolí bývalého zámeckého parku Klamovka. Nové byty na Praze 5 v jeho okolí vyrůstají ze země rychlostí blesku. Aktuálně je rozestaven osobitý rezidenční projekt nazvaný Vilapark Klamovka, který nabídne bydlení v přírodě s městským ruchem na dosah.

Bydlení pro jedince, páry i rodiny s dětmi

K nastěhování budou byty připravené v roce 2024, ale jejich prodej byl již zahájen. Zajímá vás, jaké je cena bytu v rezidenci Vilapark Klamovka? Ta se odvíjí od velikosti podlahové plochy. Pro jedince, kteří touží po bydlení v menším bytě, jsou určeny byty o dispozici 1+kk, za necelých 7 milionů korun českých. Ovšem na své si přijdou i páry či rodiny s dětmi. K prodeji jsou totiž určené i byty 4+kk a střešní penthousy.

Úpravy interiéru i výhled na přání

Aby každý byt dokonale splnil nároky, je možné dohodnout se na úpravách interiéru. Ten byl sice navržen tak, aby byl funkční a moderní, ale hlavním cílem je, aby se v bytě cítil dobře zejména budoucí nájemník. Kromě vzhledu interiéru bytu je možné vybrat si také preferovaný výhled. Na výběr je z varianty panoramatického pohledu na Prahu a z pohledu do zeleně, kterou budou domy obklopeny.

Rezidence Vilapark Klamovka splní nároky a sny i toho nejnáročnějšího nájemníka. Zároveň poskytne klidné bydlení v soukromí s velkoměstem na dosah a veškerou občanskou vybaveností v okolí. Kulturní a sportovní využití také není žádnou překážkou a nachází se v docházkové vzdálenosti. Bydlení v pražské Klamovce je zkrátka vhodné opravdu pro každého.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *