Kvalitní autodíly zakoupíte na eshopu autodily.mjauto.cz

Od roku 1998 se zabýváme prodejem kvalitních autodílů pro vozy všech značek. Dodáváme autodíly do autoservisů, ale soustředíme se převážně na maloobchod. Prodáváme tedy autodíly koncovým zákazníkům.

Na stránkách firmy www.mjauto.cz najdou návštěvníci mnoho informací z oblasti autodílů a užitečné rady týkající se servisu automobilu.

Kamennou prodejnu máme v Brně. Pokud nás zákazník navštíví v prodejně, nabídneme mu kvalitní náhradní díly za velmi dobré ceny. Zákazníci jsou často překvapení, že nemusí kupovat zboží špatné kvality, aby ušetřili. Často prodáváme značkové autodíly za ceny neznačkových.

Na autodily.mjauto.cz je v provozu náš eshop s autodíly. Je velmi jednoduchý a přehledný. V eshopu jsou také pouze kvalitní značkové díly, takže ani bez naší asistence si zákazník nemůže koupit nekvalitní zboží. U každého dílu v eshopu navíc jednoduché hodnocení výrobku. Objednávky z eshopu pečlivě kontrolujeme a případně ověřujeme se zákazníkem.

Mezi nejpopulárnější náhradní díly v našem sortimentu patří brzdové kotouče a destičky, díly podvozku, tlumiče pérování, výfuky, rozvodové sady, spojkové díly, autoelektro díly.

Jeden myslel na “Kvalitní autodíly zakoupíte na eshopu autodily.mjauto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *