Lesk na rty od značky NYX by neměl chybět ani ve vaší kosmetické výbavě

V kosmetickém průmyslu vládne obrovská konkurence, ovšem jen některé značky nabízí kombinaci vysoké kvality, inovativnosti a cenové dostupnosti. Velice dobré jméno si vybudovala značka NYX, která má ve svém produktovém portfoliu celou řadu kosmetických přípravků, jako jsou třeba i dlouhotrvající lesky na rty.

Čím je lesk na rty od značky NYX speciální?

NYX má ve své nabídce širokou paletu odstínů. Sháníte spíše jemný nude odstín, nebo preferujete odvážné a výrazné barvy? V každém případě vás nadchne právě NYX, přičemž si vyberete takový odstín, který se dokonale hodí přímo vám.

Stejně tak vás nadchne dlouhotrvající efekt, takže rty můžete mít krásné a lesklé klidně po celý den. S dlouhotrvajícím efektem jde ruku v ruce kvalita, za kterou nezaplatíte tisíce korun. NYX si zakládá na cenové dostupnosti.

Vedle skvělého efektu lesk na rty značky NYX taktéž hydratuje, a proto rty zůstávají měkké a hebké. Lesky jsou typické krémovou strukturou, jež se snadno nanáší a není lepkavá.

Jak nejlépe aplikovat lesk na rty?

Jestliže chcete dosáhnout co nejlepšího efektu, postupujte při nanášení lesku následovně:

  1. Pro hladký a rovnoměrný výsledek začněte tím, že odloupnete mrtvou kůži z rtů za pomoci jemného peelingu.
  2. Pro ještě intenzivnější barvu a dlouhotrvající efekt začněte aplikací rtěnky a v podobném odstínu.
  3. Následně naneste lesk na rty aplikátorem. Začněte od středu horního rtu směrem ven. Stejně tak postupujte i na dolním rtu.

Lesk na rty od značky NYX je bezesporu jedním z nejlepších na trhu díky své vynikající kvalitě, široké škále barev a dostupné ceně. Ať už chcete přidat jemný lesk, nebo hledáte odvážnou barvu na večerní akci, NYX je pro vás tou pravou volbou. Budete vskutku nadmíru spokojení po všech stránkách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *