Nezapomenutelný golf v Costa Navarino

Hebký trávník, nádherné okolí a zajímavý terén slibují skvělý a nezapomenutelný zážitek ze hry. Jaké to je hrát s výhledem na moře a pod teplým řeckým sluncem? To se nedozvíte nikde jinde než ve středisku Costa Navarino.

Jak se dostat do Costa Navarino?

Snadná dostupnost je zaručena díky přímým mezinárodním letům na blízké letiště v Kalamatě. Problémem není ani příjezd z blízko ležících Atén. Toto exoticky působící golfové hřiště tedy rozhodně není nic nedostupného a cesta na místo není žádný problém. Snadno si tak zpestříte klasickou dovolenou, nebo se vydáte na aktivní pobyt věnovaný přímo hraní golfu.

Jednoduše si rezervujte golf v Costa Navarino

Rezervace je velmi jednoduchá a stačí pouze vytočit telefonní číslo nebo si termín rezervovat pomocí emailu. Potom už stačí pouze naplánovat cestu, sbalit hole a vyrazit na pobřeží Costa Navarino za golfovým zážitkem.

Lekce golfu pro začátečníky

Necítíte se zatím jako profesionální hráči a potřebujte trochu pomoci s technikou? V Costa Navarino se o vás postarají a v rámci lekcí golfu si osvojíte základy a vydáte se na cestu za téměř profesionální hrou. Costa Navarino nabízí i občerstvení, a když vám během hry vyhládne, dáte si dobré řecké jídlo.

Nezapomenutelná atmosféra

Na hru s vůní moře a pod hřejivými paprsky středomořského slunce rozhodně nezapomenete. Být na pláži poblíž moře je samo o sobě zážitek a hrát v takovém prostředí navíc golf je naprosto jedinečná možnost. Povzneste svou dovolenou na zcela novou úroveň a vydejte se poznat trávník v Costa Navarino co nejdříve. Jakmile si jednou vyzkoušíte hru na pobřeží, už nebudete chtít hrát nikde jinde.

Costa Navarino I

Jeden myslel na “Nezapomenutelný golf v Costa Navarino

  • 14.6.2020 (22:38)
    Trvalý odkaz

    To vypadá suprově! Fanynkou golfu sice nejsem, ale do Řecka bych se hrozně ráda podívala. Co jsem se tak dívala, tak se tam dnes dají sehnat poměrně levné zájezdy. Mně osobně by se hodně líbil například tento: https://sbalaval.cz/recko/200002796-vourlota.html To nevypadá špatně. 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *