Originální svítidla, jež rozzáří váš byt

Mít dostatek světla je základní předpoklad pro to, aby člověku zůstaly zdravé oči po celý život nebo alespoň co nejdéle. Přítmí nebo špatné osvětlení je prvotní příčinou, proč dochází k vadám zraku s mnohdy fatálními důsledky. Není třeba používat neekonomické žárovky o přehnané wattové síle, tajemství úspěchu je skryto ve správném výběru svítidel.

Ty musejí mít nejen požadovaný osvitový záběr, měly by pracovat na bázi ztlumování, zesilování nebo změny barvy a rovněž by měly dělat svému majiteli čest, tudíž zapadnout do interiéru a líbit se. Designové lampy totiž budou nejen svítit, ale rovněž zdobit. Stanou se součástí domácí architektury a měly by být proto vybírány s maximální péčí.

Lampa jako solitér

Designové lampy dělíme na stolní a stojací. Rozdíl mezi nimi není třeba vysvětlovat. Stolní najdou své uplatnění na psacích deskách nebo sekretářích, stojací lampy je možné umístit ke gauči, oknu nebo klidně i jako solitéra do středu místnosti.

Netradiční lustry

Široký výběr lamp nabízí e-shop ARTGLASS, která disponuje vskutku originálními kousky. Mezi designová svítidla, která dají vašemu domovu osobitý genius loci, patří i závěsná kolekce lustrů. Ty se inspirují nejen v oblasti umělecké a šperkařské, ale inspirace se bere i z tvarů květenství a olistění rostlin nebo astrofyziky.

Vybírat můžete z více než dvaceti stylových kolekcí, které mají punc originality a nikde jinde je nenajdete. Pořídit si do svého domu tento originální kousek se dá považovat za investici na celý život, která nepodléhá inflaci a které nemusíte litovat. Všichni vám ji budou závidět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *