Plachtové haly firmy Mobidock vás nikdy nezklamou

Plachtové haly bývají mylně spojovány jen s krátkodobými událostmi – třeba farmářským trhem nebo přehlídkou veteránů. Nic nemůže být dál od pravdy! Tyto konstrukce se mohou pochlubit špičkovou pevností, odolností v každém počasí a také výdrží až 20 let, pokud jde o kvalitní konstrukci s kvalitního materiálu.
Klíčem k tomuto výkonu je maximální vypnutí textilního pláště, které se pak stává perfektním štítem držícím vše nepříjemné venku. Vnitřek se pak stává oázou klidu a místem, kde se dá vytvářet cokoli. Cestou k onomu maximálnímu vypnutí je konstrukce celého systému. Právě díky tomu vydrží samonosné plachtové haly značky Mobidock i v náročném prostředí, při prudkém dešti nebo sněhu.

Odolnost trvající po celé roky

Pokud si to bude jakákoli situace během používání žádat, nainstaluj vám naše firma  opláštění nové. Stejně tak je možné přímo v rámci samotné plachtové haly použít spojení trapézového plechu a textilního pláště. Kupříkladu plechy na boku haly a textilní materiál na střeše. TOP model haly je konstruován v RAL barevném provedení. Materiál je vybaven oboustranným lakováním a splňuje DN 4102 atestaci na sníženou hořlavost i standard B1. Gramáž tohoto opláštění se pohybuje v rozmezí 650 – 1050 g/m2.

Zvenku jak malované

V případě, že budete mít zájem umístit na vnější stěnu haly svůj motiv nebo logo, dejte nám vědět. Grafické oddělení naší firmy vám dle zadání nachystá konkrétní návrh a následně provede ruční nebo digitální potisk. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude snadno k nalezení i mezi případnými dalšími objekty.
Zastřešovali jsme takto například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Stejná kvalita i životnost pro hodně různých účelů

Plachtová hala se hodí pro nejrůznější akce od skladování či parkování po umístění pěstírny nebo rozsáhlejší dílny pro montáž něčeho uvnitř. Velmi dobrým řešením je tehdy, když je potřeba s něčím pracovat a samotný objekt nelze přesunout. Zázemí pro práci tak musí vzniknout kolem. Tehdy je právě plachtová hala vynikajícím řešením.
Haly Mobidock v tomto ohledu poskytují vynikající zázemí pro mnoho účelů a to vše za skvělou cenu.

Vaše cíle, naše technika
Podle vašich potřeba a plánů vám naši lidé načrtnou možnosti využití plachtové haly. Následným krokem je komplexní řešení pro vaši situaci a jsme vám samozřejmě k dispozici pro průběžné konzultace, podněty a zodpovězení jakýchkoli vašich dalších otázek.

Samotná stavba je realizována během dnů, nejdéle týdnů podle potřeb, náročnosti a případných komplikací. Není pak problém ani demontáž a například přemístění – na obojí je konstrukce dostatečně flexibilní.

Zavolejte nám hned
Můžete nás kontaktovat přes webový formulář, na telefonu +420 605 797 777 nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *