Potřebujete multifunkční tiskárnu? Víme, na co se při jejím výběru zaměřit

Na našem trhu existuje mnoho typů tiskáren a nebývá však právě jednoduché vždy vsadit na toho správného koně. A čím se při tomto důležitém kroku řídit? Především tím, na co takovou tiskárnu využijete.

Zaměřte se na to, jak převážně tisknete

Není vaše frekvence tisku právě oslnivá, ale potřebujete jak barevnou tak i černobílou verzi, a navíc ještě čas od času něco kopírujete? Pak pro vás bude ideální barevná inkoustová tiskárna. Skvěle se hodí pro domácí použití i do malých kanceláří. Nabízí totiž maximálně kompaktní rozměry a další výhody, jež perfektně vyváží trochu vyšší cenu za cartridge. A chtějte samozřejmě tiskárny s kopírkou, abyste si mohli čas od času i něco rozmnožit.

Pro ty, co tisknou hlavně černobíle, se hodí laser

Jste vyloženě dokumentový typ a na nějaké barevné stránky jako z časopisů si nepotrpíte? Pak vsaďte na laserové a LED tiskárny. Pyšní se zejména nízkými pořizovacími i provozními náklady, takže jsou jako dělané i do menších firemních provozů, pro něž je jinak kancelářská technika velmi drahá. A budete-li mít zájem, pak vás určitě potěší, že je tento typ k dostání i v multifunkčním provedení.

Když chcete tiskárnu hlavně na fotografie

Možná vás už nebaví drahé služby spojené s vyvoláváním vašich fotografií z dovolené a rádi byste se o jejich tisk postarali sami. Ano, i to je možné – stačí vsadit na termosublimační tiskárny, případně na opravdu kvalitní inkoustové tiskárny. Inkoust je velmi univerzální a hodí se i pro tištění textu, u termosublimačních přístrojů to bohužel neplatí. Svou volbu si tedy dobře rozmyslete.

Když nechcete příliš utrácet…

… pak jednoduše vsaďte na výhodný pronájem kopírek a tiskáren. U firmy sharpostrava.cz ho získáte za přívětivé tarifní ceny a to včetně potřebného servisu. Vyhnete se tak drahé vstupní investici a tisknout můžete okamžitě. A to se zaručeně vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *