Potřebujete obráběcí stroje? Chtějte kvalitu od těch nejlepších

Nezáleží na tom, na jaký segment tohoto specifického průmyslového odvětví se specializujete. Obrábíte kovy, plasty, dřevo nebo třeba kompozitní materiály? Kvalita a tradice z LJ-TECH MACHINES s.r.o vám ráda vyjde ve všem vstříc.

Specializuje se na obráběcí stroje od těch nejlepších dodavatelů. Nepřekvapí tedy, že celému žebříčku vévodí italský um v podání CMS Industries. K mání jsou stroje na obrábění kompozitu, kovu, plastu apod.

Tradice s dlouhou šňůrou zkušeností

Na našem trhu působí tato společnost už od roku 2005. Stroje od  CMS Industries však nejenom dováží. Naopak, dělá mnohem víc. Obratem k nim nabídne i odbornou instalaci, autorizovaný servis a samozřejmě i pomoc se správným výběrem. Protože na tom opravdu záleží – ať už jste malá firma nebo velká.

Pro CMS Industries jsou typické obráběcí stroje se zabudovanými moderními technologiemi:

  • víceosá centra,
  • řezání vodním paprskem,
  • vložení tvarovacích strojů apod.

Dnes pod sebou tato skupina zahrnuje hned čtyři značky a může se chlubit obratem 100 milionů. Ovšem nikoli korun, ale eur. O kvalitu, servis, dostupnost náhradních dílů apod. se tak rozhodně nemusíte bát. Ve hře je i individuální přizpůsobení strojů na míru a další specialitky.

Kde všude se lze s těmito pomocníky potkat?

Budete to znít, trochu fantasticky, ale CNC stroje na plast, kov, kompozitní materiály apod. od CMS Industries se dnes uplatňují třeba i ve výrobě vozů Formule 1, při armádních zakázkách, u součástek na jachty a na velké stavební stroje či při výrobě odolných dřevěných konstrukcí. A tím to zdaleka nekončí. Jejich devízou je kvalita, pevnost a odolnost, z čehož můžete čerpat i vy.

Chce vědět více? Zajímají vás detaily jednotlivých provedení, nebo se chcete „jen“ pokochat již realizovanými zakázkami? Zamiřte na stránky Lj-tech.cz. Najdete tu vše potřebné – včetně bohatých referencí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *