Tapeta do rustikálního interiéru

Ne všichni jsou nadšenci moderního minimalismu a ne do každého interiéru se hodí. Jsou pro vás přirozenější přírodní motivy? Zhlédli jste se v geometrických tvarech? Nebo vám snad učarovaly spíš zámecké motivy? Ať je to jakkoli, i k vám domů se budou hodit tapety, jen budou jiné, podle vás. Na trhu existuje velké množství různých typů tapet, ze kterých si vybere každý. Budou to skandinávské tapety, nebo u vás vyhrají vliesové tapety s květinovými motivy? Skvělou atmosféru v interiéru vykouzlí také fototapety. Stačí si vybrat oblíbený motiv a budete si připadat jako na oběžné dráze, na poušti mezi dunami nebo na břehu jezera v horské přírodě na severu Kanady.

Tapety pro útulný domov

Máte-li dům na venkově, byt v domě z první republiky, nebo klidně novostavbu, ale nestojíte-li o ultra moderní minimalisticky zařízený interiér, vyberte si tapetu, která vdechne vašemu domovu teplo a útulnou atmosféru. Je vám příjemně v pokoji ve skandinávském stylu? Kombinujete dřevo, kov a nebojíte se ani interiérových dekorací? Potom sáhněte po tapetě ve skandinávském stylu. Tyto tapety mívají jemné geometrické vzory a nejčastěji se vyrábí v pastelových barvách. Skvěle se na zdech vyjímají také tapety s přírodními motivy dřeva, kamení apod.

Jste romantická duše? Jsou zámky místem, kde se cítíte opravdu dobře? Potom sáhněte po zámecké tapetě. Vyrábí se dnes ve spoustě různých barevných schémat a s celou řadou atraktivních vzorů, takže si tu vaši určitě hravě vyberete.

Nejste na opakující se motivy a rádi byste měli doma tapetu s vaší oblíbenou krajinou, městem, autem či zvířetem? Potom vsaďte spíš na fototapety, které se skládají z několika málo částí. Snadno a rychle je nalepíte na zeď a váš interiér si přizpůsobíte vašim požadavkům raz dva. Tak neváhejte, navštivte i vy internetový obchod Tapeta-dekorace.cz, nebo se přijďte inspirovat do kamenné prodejny ve Frýdku-Místku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *