5 vychytávek, které chtít ve svém novém domě

Rozhodli jste se postavit rodinný dům a zatím jste ve fázi projektování? Splňte si své přání a nechte se inspirovat vychytávkami, které v domě musíte mít. Nebojte se splnit si své sny z dětství a popustit uzdu fantazii. Ve svém domě můžete mít vše, co si přejete.

1) Domácí wellness

Kdo by nechtěl mít ve svém rodinném domě na klíč vlastní wellness? Naplánujte si velkou a prostornou koupelnu, kam umístíte například rohovou vanu, velkou walk-in sprchu, případně rovnou vířivku. V některých případech si můžete přímo u projektu navrhnout samostatnou místnost, kde bude vaše odpočinková zóna, a to klidně i s vlastní saunou. Navrhněte si svůj vysněný dům tak, abyste si v něm užívali společně strávený čas o samotě, ale i s rodinou a přáteli.

2) Výklenek k sezení

Už při zadávání zakázky stavební firmě počítejte s výklenkem k sezení. Jedná se o prostorné okno, u kterého je možné sedět, dívat se například do zahrady nebo do přírody za domem. Můžete si zde číst, pracovat na notebooku nebo zde jen tak odpočívat a relaxovat. Výklenek k sezení oceníte také jako součást dětského pokoje.

3) Garáž pro dvě auta

Plánujete stavbu domu s garáží? Neparkujte venku ani jedno své auto. Počítejte rovnou s tak velkou garáží, aby v ní mohla pohodlně parkovat dvě auta. Součástí garáže může být také dílna, případně další prostor k uložení sezónního oblečení a sportovních potřeb.

4) Dětská herna

Nechte si v projektu navrhnout dětský pokoj, který bude prostorný a spíš bude působit jako dětská herna. Nesmí chybět překážková dráha, originálně vymyšlená postel jako součást celého příběhu pokoje. Může to být hrad princezny, divoká džungle nebo třeba vesmírná laboratoř. Splňte tajný sen nejen sobě, ale i svým dětem.

5) Tajné dveře

Napadlo vás někdy, že by součástí vašeho atypického domu mohl být i atypický interiér? Co takhle tajné dveře, o kterých ví jen obyvatelé domu? Můžou to být tajné dveře, které vypadají jako knihovna a vedou například do ložnice nebo se inspirujte tajnými dveřmi v šatně. Nebojte se oslovit při výběru vhodného pozemku realitní kancelář a vyberte si takové místo k bydlení, které si přímo o podobné vychytávky říká.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *