Tyto aplikace byste měli mít ve vašem chytrém telefonu!

Několik let dozadu jsme ani nechýrovali o tom, co všechno zvládnou chytré telefony. Mnozí z nás si to neuměli ani představit. Není se ale čemu divit. V té době šlo o zařízení, která měla relativně slabou výpočetní sílu. To se ale během posledních let změnila a dnes naše telefony zvládnou toho mnohem víc, než tomu bylo v minulosti. Jaké aplikace by vám neměly chybět v telefonu?

WPS Office

WPS Office je první aplikací, která je skvělou alternativou ke kancelářskému balíčku Office. Jedná se o aplikaci, která nabízí textový editor, PDF čtečku, ale i Excel. Nejlepší na tom je, že většina funkcí je kompletně zdarma a to včetně pokročilých funkcí.

Shadow Weather

Shadow Weather je aplikací, která už asi jak tušíte, tak slouží k tomu, aby nám předpověděla počasí. Jedná se o velmi jednoduchou a zejména přehlednou aplikaci s intuitivním rozhraním. Mimo jiné potěší i propracovaný widget či předpovědi počasí na několik dní dopředu.

Kalendář Google

Kalendář Google je jednou z aplikací, která je mnohými opomenuta a to i přesto, že se jedná o jednu z vůbec nejšikovnějších aplikací svého druhu. Nabízí přehledný kalendář spolu s nadcházejícími událostmi. Rovněž si můžete i vy vytvářet události spolu s připomínkami, například abyste nezapomněli poslat někomu přání k narozeninám a podobně. Určitě aplikaci doporučujeme vyzkoušet.

Najdi můj telefon

V tomto případě nejde ani tak o aplikaci, jako o funkci Android smartphonů, kterou oceníte v dobách, kdy ztratíte váš mobil. Jedná se o funkci Najít telefon, kterou si můžete aktivovat prostřednictvím nastavení chytrého telefonu. Dostanete se k ní prostřednictvím nastavení vašeho Google účtu v telefonu, případně si jen dejte vyhledat funkci „Najdi telefon“.

YASAN Launcher

YASAN Launcher je aplikací, která dokáže zefektivnit vaši práci s chytrým telefonem. Určitě to znáte. Chytíte telefon, odložíte ho a zase chytíte a tak pořád dokola. Tato aplikace vám kompletně překope rozhraní systému a zredukuje jeho funkce na základní funkce, abyste si chytrým telefonem neustále nehráli. Jedná se o chytrý nástroj, chcete-li pracovat efektivněji.

VPN

VPN je služba, o které se hovoří v posledních týdnech stále častěji. A důvod? Ten je jednoduchý, stále více se zmiňuje blokování stránek, nebo ochrana soukromí na internetu. Pomocí VPN můžete obcházet cenzuru na internetu a maskovat svoji identitu. Mimo jiné pomocí VPN můžete ušetřit také na předplatném za různé služby a to pomocí změny IP adresu na region, kde je cena této služby levnější. Za tímto účelem nám dovolte dát vám do pozornosti službu NordVPN.

Našli jste mezi aplikacemi výše nějakou, která vás oslovila natolik, že ji vyzkoušíte? Dejte nám vědět níže v komentářích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *