Úniková hra Door Z v Praze stmelí kolektiv a prověří jedince

Jeden tým. Jedna mise. 60 minut. I tak lze ve zkratce charakterizovat speciální druh zábavy, který stmeluje firmy, skupiny a kolektivy. Únikové hry jsou v současné době velmi oblíbeným druhem společně stráveného volného času. Taková „únikovka“ prověří nejen talent, logické vlastnosti a důvtip každého jedince, který je součástí jedné skupiny, také dokáže stmelit kolektiv a objevit vlastnosti, o nichž jeho jednotliví členové možná doposud neměli ani sebemenší tušení.

Úniková hra Door Z aneb Co vás čeká?

Úniková hra Door Z v Praze je postavena na sérii hádanek, tajemství, záhad a hlavně kopci zábavy a vzájemné kooperace. Vybírat si můžete hned ze dvou únikových her, z nichž každá má svá specifická pravidla, podmínky a zásady. Máte přesně hodinu na to, abyste se ze zamčeného pokoje v plném počtu dostali a nepřišli o žádného ze členů týmu ani zdravý rozum. Hádanky jsou ne vždy jednoduché, občas dokáží mozkové závity pořádně potrápit. Ale nebojte, pokud si opravdu nebudete vědět rady, určitě vám přijde nějaká ta nápověda shůry.

Co pro zvládnutí Door Z potřebujete?

Vesměs vlastně vůbec nic. Postačí vám pouze zbystřené smysly, všímavost, důvtip a trošku toho logického uvažování. Zapomenout ovšem nesmíte ani na dobrou náladu a schopnosti vzájemné spolupráce. Nic víc při zdolávají jednotlivých úkolů a zapeklitých hádanek nepotřebujete. Jakmile se z místnosti vysvobodíte, čeká na vás zajímavá odměna – mimo jiné i v podobě stmeleného týmu a utužených vazeb.

Rezervujte, objednávejte!

Přijďte společně s kolegy či přáteli zdolat únikovou hru Door Z v Praze a pokořte zdejší rekordy!  Čekají na vás nejen obrovské výzvy, ale také perfektní příběh, vymazlený zvukový doprovod a hlavně kopec zábavy a nových – doposud nepoznaných zážitků. Rezervujte „únikovku“ Door Z ještě dnes a pracujte na vzájemném utužení kolektivu! Při plnění pracovních či studijních povinností se vám to určitě bude hodit!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *