I úklid může být zábavný

Úklid rozhodně nedominuje na prvních příčkách žebříčku oblíbených činností. A není divu. Většina z nás ho má totiž spojen s velkou dřinou. Pokud ale máte k ruce užitečné pomocníky, zbytečně se neunavíte a co víc Váš úklid zefektivníte a ušetříte spoustu Vašeho drahocenného času, který můžete strávit zábavnějšími aktivitami. S úklidovou technikou značky Leifheit, která patří dlouhodobě ke špičce, bude úklid hračka – trpět rozhodně nebudete. Výrobky jsou charakteristické výbornou funkčností, navíc disponují revolučními technologiemi.

Začněte pěkně od podlahy – čistá a zářivá podlaha je totiž vizitkou každé domácnosti. Nejprve zameťte všechnu špínu. Smeták ze štětin z přírodních materiálů efektně posbírá nečistoty, hodí se na dlažby i kamenné povrchy. Praktický je rovněž zametací set tvořený smetáčkem a lopatkou, díky kterému se nebudete muset sklánět. Pak se vrhněte na samotné mytí. Ulehčete si úklid podlahy pomocí úklidového setu Leifheit, který je tvořen mopem a univerzálním vědrem s jedinečným ždímacím systémem. Ždímací nástavec je ovládaný nášlapem, takže nemusíte ohýbat svá záda, ani si máčet ruce ve špinavé vodě. Vyměnitelný návlek ze speciálních mikrovláken pohodlně vyždímáte pomocí pákového mechanismu. Vzhledem k nízké hmotnosti a integrovaným kolečkům je navíc manipulace s vozíkem velmi pohodlná. Hodí se pro všechny typy podlah – parkety, lamino, dřevo, komfortně s ním uklidíte střední i velké plochy. Kvalitní, osvědčené a prověřené mopy Vám pomohou dosáhnout dokonalé čistoty. Díky pohyblivému kloubu se dostanou i do těch nejtemnějších zákoutí Vaší domácnosti, pod postele i skříně.

Aby do Vašeho příbytku proniklo co nejvíce slunečních paprsků, nezapomeňte na úklid oken. Že je, ať už ta klasická nebo střešní, lze umýt pohodlněji a snadno vyleštit beze skvrn, Vás přesvědčí vysavač na okna, který poskytuje inovativní čištění díky elektrickému odsávání vody. Uplatní se také u zrcadel, sprchových koutů či dlaždic. U hůře dostupných míst poslouží teleskopická tyč, kterou můžete využít také při utírání prachu. Úklid nikdy nebyl snazší, tak hurá do toho a brzy máte hotovo!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *