Chcete bydlet rychle, levně a pohodlně? Vyzkoušejte dřevostavbu

Jde o velmi populární typ bydlení, oblíbený zejména kvůli podmínkám, které nabízí. Koneckonců dřevostavby jsou tu s námi už po staletí  a mnohé domy stojí bez potíží i stovky let. Moderní dřevostavby se jimi inspirují, přidávají však něco navíc.

Pokud se podíváte na typické horské chaloupky, jež jsou obvykle právě dřevostavbami, zaujmou vás především malá okénka a celkové kompaktní půdorys stavby. Obytný prostor tak obvykle nabízejí jen ten nejnutnější. Ovšem moderní dřevostavby na klíč na to jdou docela jinak.

Dřevostavba je hotová opravdu rychle

Zateplení s vysokou účinností  a další prvky se starají o to, aby bylo bydlení v tomto typu domu vždy maximálně komfortní a bezpečné. Od základů až po zateplování fasád tak celý proces obvykle netrvá déle než čtyři měsíce. Mnohdy se však vejde i do 30 dní. Záleží na tom, jak náročný projekt máme. Zapomeňte tedy na rodinné domy, stavěné po víkendech během mnoha let. Dřevostavby staví koncept dostupného bydlení zcela na hlavu.

Vynikající vlastnosti dřeva

Zmínit je však nutné i další výhody. Použité dřevo totiž dokáže ve vnitřních prostorách udržet přívětivé mikroklima. Je-li uvnitř vlhko, dřevo do sebe všechny přebytečné páry z ovzduší přirozeně natáhne, aby je později v sušších částech roku zase uvolnilo. Nic z toho však nemá nijak negativní vliv na jeho trvanlivost.

Přívětivé bydlení s českou stopou

Lze ho také montovat nasucho a nabídne skvěle tepelné vlastnosti i dlouhou životnost. Stačí poptat dřevostavby u odborníků. Mezi takové patří i společnost JKM Stavby s.r.o., která na našem trhu působí už od roku 2005.

Kromě samotné výstavby domů jí však není cizí ani jejich zateplení, subdodávka stavebních prací, realizace na přání nebo příznivá cena každého projektu. Pokud tedy chcete bydlet rychle, levně a komfortně, můžete začít právě tady. Oproti konkurenci vás potěší i množství vnitřního prostoru v dřevostavbách apod. Prohlédněte si galerii a inspirujte se.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *