Vaši firmu mohou reprezentovat i opravdu nenápadní pomocníci

Přemýšleli jste někdy na tím, jaké detaily působí na vaše zákazníky nejvíce? Nebudeme vás dlouho napínat – oči vašich klientů si jako první všimnou toho, jak dokážete své zaměstnance vybavit. Asi vás nepřekvapí, že ta nejlevnější eko-složka z křídového papíru nikdy nebude působit tak dobře, jako mnohem sofistikovanější řešení.

Podívejte se například na firemní složky, které běžně používáte. Je z nich už na první pohled patrné, jaké společnosti patří, nebo je lze zaměnit s jakýmkoliv jiným konkurentem v oboru? Pokud pro vás platí ta druhá možnost, na nic nečekejte a změňte to.

Reklamní desky dokáží s vaší image zázraky

Snažíte-li se vystupovat profesionálně, spolehněte se na prezentační desky s chlopněmi, jež se postarají nejenom o praktické a bezpečné uložení všech potřebných dokumentů, ale také o vytvoření toho správného dojmu.

A jak takový produkt vypadá? Zjistěte to u specialistů na stránkách E-abctiskarna.cz. A na co se můžete těšit?

  • Používá se vždy kvalitní 350g křídový papír.
  • Přední stranu je možné zušlechtit lesklou či matnou laminací, pro maximální efekt pak i parciálním UV lakem.
  • K mání je rovněž jednostranný (v případě zájmu i oboustranný) barevný digitální či ofsetový potisk.
  • Na výběr máte rovněž ze dvou typů bigů.

Jde o skvělé řešení pro velké firmy i pro jednotlivce. A co je ještě lepší – vždy bude vidět. Desky s dokumenty totiž patří k setkání s klienty stejně pevně, jak třeba káva na přivítanou.

Na výběru si dejte záležet

Vsaďte na první dojem – prezentační desky mohou ukázat váš produkt či služby v tom nejlepším světle. Představte svůj nový bytový projekt, harmonicky sestavený jídelníček nebo třeba kosmetické služby ještě předtím, než vůbec klienta oslovíte. Jedna povedená fotografie totiž vydá za tisíc slov – a leckdy i za víc.

V e-shopu  E-abctiskarna.cz navíc vše snadno naklikáte on-line,a to včetně předběžné kalkulace ceny. Můžete si zvolit termín expedice, vsadit na profesionální kontrolu tiskových dat i další služby, díky nimž se každá objednávka povede vždy na jedničku. 100 % hodnocení od zákazníků je toho důkazem.

Book Writing Pad Notepad Checkered  - guvo59 / Pixabay
guvo59 / Pixabay

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *