VISIONPLAN-3D: Vaše geodetická společnost

Hledáte důvěryhodného partnera v geodézii? Ať už máte v plánu novou stavbu, rekonstrukci nebo potřebujete poradit s katastrem nemovitostí, jsme zde, abychom vám poskytli naši odbornou pomoc.

Důvody, proč se obrátit právě na nás? Máme více než 8 let zkušeností v geodetickém oboru a za sebou tisíce úspěšných projektů. V naší práci využíváme nejmodernější technologie a nástroje. Přistupujeme k našim klientům s flexibilitou, rychle reagujeme a snažíme se přizpůsobit vašim specifickým potřebám. Pokud máte zájem o reference našich spokojených zákazníků, najdete je na našem webu a YouTube kanále.

Pro jednotlivce nabízíme služby jako zaměření a vytyčení pozemků, vytváření geometrických plánů pro různé účely či poradenství v oblasti katastru nemovitostí. Pro firmy a odborníky pak poskytujeme služby jako laserové skenování, fotogrammetrii, vytváření 3D modelů, vizualizace, komplexní dokumentaci staveb a virtuální prohlídky.

Pokud máte zájem o naše služby nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Jsme k dispozici na adrese Sokolovská 784/41, 323 00 Plzeň, telefonicky na čísle +420 737 770 270 nebo e-mailem na faiferlik@visionplan.cz. Jsme připraveni vám pomoci s vašimi geodetickými potřebami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *