Vyrážíte na dovolenou? Nechte si pohlídat děti

Pracujete, ale doma máte děti? Nevíte, jak vaši situaci vyřešit, protože vaše děti nemá kdo pohlídat? Ráno odcházíte do práce dříve než vaše děti do školky či do školy? Nemá vaše děti kdo doprovodit? Nevíte, jak vaši situaci vyřešit? Přestaňte si zoufat. Ve vaší těžké situaci vám mohou pomoci profesionální chůvy ze společnosti Rodina v pohodě s. r. o.

Rodina v pohodě s. r. o. poskytuje služby v oblasti hlídání dětí. Zajistí vám profesionální chůvu, lektora či pečovatelku, která vaše děti pohlídá, ať už potřebujete jednorázové, či dlouhodobé hlídání.

Kdy vám chůva poslouží?

Chůva v Praze vám pohlídá vaše děti jak jednorázově, tak dlouhodobě. Služby může využít kdokoliv, kdo potřebuje pohlídat děti. Jedná se tedy o situace, kdy potřebujete děti pohlídat, když se chcete věnovat sám sobě či sama sobě nebo svému manželovi či manželce. Chůvy můžete využít v okamžiku, kdy máte naplánovanou romantickou večeři či společný výlet s partnerem či partnerkou. Stejně tak vám chůva pohlídá, když potřebujete být v práci či chcete-li vyrazit na dovolenou.

Rodina v pohodě s. r. o. navíc zaměstnává chůvy, které s vašimi dětmi mohou komunikovat jak česky, tak i francouzsky, anglicky, německy, rusky a mnoha dalšími jazyky.

Jednoduchý a klasický případ pracujících lidí

Odcházíte do práce dříve, než vašim dětem začínají jesličky, školka, škola či ranní družina? Vracíte se z práce později, než  vaše děti končí ve školce, škole či družině? Pak jsou chůvy od Rodina v pohodě s. r. o. tím pravým řešením pro vás. Ráno od vás přeberou děti a potom je dovedou do školky, školy či družiny. Stejně tak je mohou odpoledne vyzvednout. Vy si tak můžete klidně pracovat a nemyslet na to, že vaše děti jsou doma sami nebo je hlídá někdo nekompetentní.

Jak si chůvu vyberete?

Důležitým aspektem je samotný výběr chůvy. Společnost Rodina v pohodě s. r. o. vám zašle nabídku obsahující výběr několika chův, lektorů či pečovatelek, z něhož si můžete vybrat tu, jež vám a vašim požadavkům či potřebám vyhovuje nejlépe. Jakmile si svoji chůvu vyberete, společnost ji proškolí, tak aby odpovídala vašim potřebám, a vy si můžete v klidu užívat čas pro sebe, v klidu pracovat či vyrazit na dovolenou.

Jeden myslel na “Vyrážíte na dovolenou? Nechte si pohlídat děti

  • 7.8.2020 (19:25)
    Trvalý odkaz

    To nezní špatně. My tak trochu uvažovali nad tím, že bychom letos taky nechali děti doma, ale nakonec to vypadá tak, že na dovolenou pojedou s námi. Kam ale pojedeme ještě pořádně nevíme. Mně by se třeba hodně líbila dovolená v Itálii. Koukala jsem, že teď se tam třeba přes https://cz.italicarentals.com/ dají pronajmout velmi zajímavé nemovitosti za přijatelné ceny.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *