Vyznáte se v nabídce nůžkových párty stanů?

Nůžkové párty stany získaly velkou oblibu především díky svému širokému uplatnění, stabilní konstrukci a rychlé a snadné manipulaci. Při pořádání jakékoliv akce pod širým nebem – ať už se jedná o grilovací párty na zahradě, venkovní sportovní událost, nebo prezentaci Vaší firmy – jsou tyto mobilní přístřešky naprosto nezbytné. V současné době najdete na trhu skutečně rozsáhlou nabídku nůžkových párty stanů. Jak mezi nimi vybrat ten pravý?

Jak přišly nůžkové párty stany ke svému názvu?

Víte, proč se těmto zahradním stanům říká „nůžkové“? Název vznikl podle jejich konstrukce, která připomíná rozložené nůžky. Díky této konstrukci tvořené ocelovými nebo hliníkovými trubkami je kvalitní nůžkový párty stan skutečně rychle postavený a opět složený. K rozložené konstrukci snadno připnete střechu i bočnice, čímž získáte pro své hosty skutečně příjemné útočiště. Kvalitní kovová konstrukce zaručuje vysokou flexibilitu párty stanu a současně výjimečnou odolnost a dlouhou životnost.

Rozdělení nůžkových párty stanů

Nůžkové párty stany rozlišujeme podle následujících kritérií:

  1. Rozměry
  2. Barevné provedení a design pláště pro Vaší párty
  3. Použité materiály
  4. Účel použití

Nejčastěji se v nabídkách dodavatelů setkáte s nůžkovými párty stany o půdorysu 3×3 m, 3×6 m a 3×9 m. Takové párty stany většinou využijete na Vaší zahradě při rodinné slavnosti nebo jako stánek při prezentaci Vaší společnosti. Při větší události, jako jsou třeba svatby, na nichž se sejde větší množství hostů, však tyto stany zpravidla nestačí, a je nutné zakoupit prostornější nůžkové párty stany o rozměrech 5×10 m nebo 6×12 m. Pro jednorázovou akci si můžete párty stan rovněž zapůjčit, ale pořádáte-li slavnosti pod širým nebem častěji, rozhodně doporučujeme investici do kvalitního nůžkového stanu.

Barevné provedení nůžkových párty stanů a jejich designové zpracování je v současnosti opravdu pestré. Snadno si proto vyberete takový, který bude nejlépe ladit s vybavením Vaší zahrady, typem pořádané akce, nebo s firemním logem. Naprostou klasikou jsou nůžkové párty stany v bílé, zelené či modré barvě. Pokud se chcete trochu odlišit od ostatních, nemusíte se bát ani zářivě červené, oranžové nebo žluté. Uvidíte, jak Váš exteriér krásně rozsvítí.

Naprostou klasikou jsou nůžkové párty stany
Naprostou klasikou jsou nůžkové párty stany

Materiály pro výrobu nůžkových párty stanů musí především vyhovovat přísným požadavkům na stabilitu a odolnost vůči venkovním vlivům. Jen tak je možné zajistit, aby vyhovovaly bezpečnostním standardům. Konstrukce stanu se proto nejčastěji vyrábí z oceli či eloxovaného hliníku, střecha a bočnice potom většinou z voděodolné tkaniny, která sice nepropustí déšť, ale zároveň je dostatečně prodyšná, aby zajistila ve stanu dostatečný komfort. Tyto podmínky splňuje polyamid potažený PVC, který se velice snadno udržuje v čistotě a lze ho dokonce potisknout firemními logy a emblémy.

Bez nůžkového párty stanu se v létě neobejdete!

Neváhejte s pořízením svého párty stanu! Pro letní období jen těžko seženete užitečnějšího pomocníka. Využijte například předsezónních a posezónních výprodejů párty stanů a pořiďte si zahradní stany špičkové kvality a přitom za výhodnou cenu. Uvidíte, že si pobyt v přenosném stanu na Vaší zahradě prostě zamilujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *