Chcete být za hvězdu? Pořiďte si zlaté náušnice!

Každá žena je ráda alespoň čas od času za hvězdu. Obléci si nové oblečení, zajít ke kadeřnici, jednoduše se cítit dobře. Ale jsou věci, které ženu rozzáří, a přitom nemusí ani vyjít z domu. Jsou to šperky a konkrétně zlaté náušnice dokáží z každé dámy udělat hvězdu.

Zlaté náušnice jsou sázkou na jistotu

Zlaté náušnice jsou nejčastěji pořizovaným dámským šperkem. Důvod je přitom naprosto jednoduchý. Pokud se totiž zeptáte žen, jaké šperky mají nejraději, většina odpoví právě náušnice. A pokud jsou ještě navíc zlaté, je téměř jisté, že nadšení bude dvojnásobné.

Druhů náušnic je celá řada. Mohou být peckové, visací, doplněné například o krásnou perlu, s kamínky i bez nebo třeba ve tvaru kruhu.

Právě poslední zmíněné se u žen těší velké oblibě, jelikož kruhy krásně vynikají a zvýrazňují obličej.

Při výběru zlatých náušnic je lepší se řídit tvarem obličeje.

  • Oválný obličej – tomuto typu sluší téměř všechny druhy náušnic. Zvolte výraznější náušnice, visací, ale velmi vám budou slušet i nejrůznější druhy peciček.
  • Kulatý obličej – pro kulatý obličej se hodí peckové náušnice, visací nebo například trojúhelníkové designy.
  • Čtvercový obličej – tomuto obličeji obzvlášť sluší zlaté kruhy nebo polokruhy.
  • Srdcový obličej – pokud máte obličej ve tvaru srdíčka, zaměřte se na visací náušnice nebo větší zlaté kruhy.

Náušnicím z růžového zlata málokterá žena odolá

Dámské náušnice z růžového neboli červeného zlata nejsou tak časté, ale v tom je jejich kouzlo. Červené zlato je slitinou zlata a mědi a je stejně vzácné, jako klasické žluté nebo bílé. Pokud tedy toužíte po zajímavé barvě, tak právě růžové zlato se vám určitě bude líbit. Šperky z růžového zlata jsou často obdivovány pro svou krásu, jsou velmi jemné a ve formě náušnic vynikají v jakékoliv podobě. Často se proto darují k významným událostem nebo si je ženy kupují samy, protože jim nedokážou odolat, nádherně totiž ladí s barvou kůže.

Jisté je, že zazářit se dá s různými druhy náušnic. Ženám totiž tento druh šperku mimořádně sluší, a proto se pravidelně řadí k neprodávanějším klenotům. I když je každá žena jiná, tak být za hvězdu a cítit se výjimečně, si zaslouží všechny. A právě zlaté náušnice jim to vždy umožní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *