Chcete si vylepšit kariéru? Pomoci vám může rekvalifikační kurz

I když je to u nás v současnosti s nezaměstnaností jako na houpačce, stále existují povolání žádaná za všech okolností. Jedním z nich je i účetní. A vůbec nemusí jít o práci na plný úvazek. Šikovný účetní si dokáže vylepšit rozpočet i z pozice přivýdělku nebo brigády.

A jak se k takové vysněné práci snů dostat? Stačí absolvovat kvalitní rekvalifikační kurz účetnictví. Stačí vám k tomu jen málo – trochu si věřit a vsadit na služby od na slovo vzatých profesionálů, kteří svému oboru opravdu rozumí.

Pracovat můžete třeba i z domu

Chybí vám v rozpočtu peníze? Musíte za prací dlouze cestovat nebo jednoduše nemáte v okolí dostatek zajímavých pracovních nabídek? Účetní může pracovat i z domu. A ušetřený čas, nutný k přesunu do práce, lze díky tomu využít mnohem kreativněji. Věnujte ho sobě nebo své rodině – fantazii se zkrátka meze nekladou.

A jak si najít čas na studium? Hledejte vždy takové kurzy, které probíhají ve vhodných termínech. Ideálem jsou samozřejmě ty víkendové, jež nebudou kolidovat s vaším pracovním vytížením. Přesně takhle to probíhá například na Orange Academy. A pokud některé z výukových programů vyjdou přece jen na všední den, pak jde vždy o odpolední termíny. Vzdělávací programy probíhají po celé ČR, stačí si jen vybrat ten správný.

Kvalitní podpora je základem úspěšné kvalifikace

Odehrávají se zpravidla v příjemném prostředí hotelů a obdobných dobře vybavených prostor s více než dostatečným zázemím. Ale vaše vzdělání se jen na výuku tváří v tvář nesoustředí. K dispozici dostanete i učebnice, elearningové příklady, vhodné k procvičení z domova, výuková videa a množství dalších podkladů, díky nimž probíranou látku snadno pochopíte.

Učit vás budou vždy odborníci, kteří pečlivě prověří, zda jste každému probíraném aspektu porozuměli. Vyzkoušíte si vše – od běžných základů účetnictví, přes nákladové a výnosové účty, až po oběžný majetek a cizí aktiva. Najděte si svůj termín už dnes na Orangeacademy.cz.

1 komentář: „Chcete si vylepšit kariéru? Pomoci vám může rekvalifikační kurz

  • 11.6.2020 (4:00)
    Permalink

    Parádně napsané. Mně nakonec také nezbylo nic jiného, než si rekvalifikační kurz udělat. Nabídka pracovních míst tady u nás byla v době, kdy jsem hledala práci dost bídná a najít práci v mém oboru bylo celkem umění. Díky rekvalifikačnímu kurzu se mi ale podařilo najít volné místo dost rychle. Jestli se nepletu, tak jsem ho našla přes tento pracovní portál: https://www.hitprace.cz/

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *