Darování krve – Aktuální krevní zásoby z celé ČR

Zobrazování aktuálních krevních zásob transfúzních stanic z celé České republiky.

Jedinečný projekt, který byl původně cílený pro dobrovolné dárce krve, je po dlouhé době a spousty práce plně funkční.

Mapa krevních monitorů

Dominance projektu spočívá v grafickém znázornění nemocnic a transfúzních stanic na mapě České republiky, po kliknutí na ikonku kapky se zobrazí aktuální krevní zásoby dané nemocnice, má-li krevní monitor aktivní.

Informování dárci i nemocnice

Projekt informuje nejen dárce o aktuálních krevních zásobách, ale také jednotlivé nemocnice a výskytu jednotlivých krevních skupin v okolí i v celé České republice. Darování krve se tak stane efektivnějším.

Krevní monitory na stránkách nemocnic

Projekt nabízí řešení zobrazování aktuálních krevních zásob v grafické podobě na stránky nemocnic. Stačí se pouze zaregistrovat a krevní monitor bude ihned aktivní, nemocnice bude mít k dispozici zdrojový kód určený pro jejich stránky, kde se bude krevní monitor zobrazovat. K dispozici pak bude mít Administrační rozhraní, určené pro vkládání dat o aktuálních krevních zásobách. Další výhodou je možnost nastavení vzhledu samotného krevního monitoru. Nemocnice bude pak plnohodnotně zařazena do projektu krevni-monitor.cz a vložené informace o aktuálních krevních zásobách se budou zobrazovat na stránkách projektu. Jste-li nemocnice a chcete aktivovat krevní monitor kontaktujte nás na nemocnice@krevni-monitor.cz.

Demo účet

Pro účely testování a seznámení se službou byl zřízen tzv. Demo účet, kde si nemocnice může podrobně vyzkoušet veškeré funkce a možnosti systému Krevního monitoru, včetně nastavení vzhledu, vkládání dat, kontaktování technické podpory a jiné.

Oceníme zpětnou vazbu jak od dobrovolných dárců krve, tak od samotných transfúzních stanic/nemocnic, nápady či návrhy na zlepšení.

Darování krve – Olomouc – Karviná – Plzeň – Praha – Ostrava

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *