Výběr obkladu do koupelny – Řiďte se svým stylem!

Zařizujete novou koupelnu nebo jste se rozhodli vrhnout do rekonstrukce té staré? Obklady dají koupelně konečný styl. Vybírejte je s rozmyslem a nenechte se pobláznit ‘’modními’’ trendy!

Možná už máte přesnou představu o tom, jak by vaše nově zařízená koupelna měla vypadat! Nebo si naopak nejste jistí vůbec výběrem obkladů i koupelnového nábytku. Ať tak či onak, dáme vám pár tipů, jak koupelnu vybavit tak, aby vás design ani po pár letech bavit nepřestal!

Koupelna ve vašem stylu neomrzí ani za pár let!

Je třeba is uvědomit, že trh nabízí neskutečné množství vzorů a barevných variant, člověk se tak velice snadno nechá unést od svého vlastního stylu. Zvláště pak, když je každým prodejce, přesvědčován, že právě tyto obklady jsou nejnovějším trendem a tím nejlepším, co je k dostání. Když se pak k takovému nátlaku přidá ještě zajímavá sleva, člověka od koupě už nic neodrazuje.

Pokud však odbočíte od svého vkusu, je možné, že se vám výsledek nebude vůbec líbit nebo vás po krátké chvíli omrzí. Předejděte takovým potížím a nad koupí obkladů i koupelnového nábytku se zamyslete.

Koupelna jako vaše soukromé lázně!
Při rekonstrukci to možná tak nevypadá, že by koupelna mohla být krásným, čistým a uklidňujícím prostorem, protože v jednom rohu je položená řezačka na obklady a v druhém nejdete vrtačku s metrem. Těžko uvěřit, že toto místo se stane vaším koutkem pro relaxaci a načerpání nových sil. Přesto každé zařizování jednou skončí a pak už bude koupelna připravená nejen na vaší každodenní hygienu, ale také na v klidu prožité chvilky, třeba v horké vaně.

Nejen barva, i detaily jsou důležité!
Možná, že máte o barvě jasno, ale ještě stále nevíte, jak dotvořit konkrétní detaily. Jaký typ mozaiky zvolit, aby byl výsledek prostě dokonalý? Obecně platí, že výrazné velké plochy potřebují minimalistické detaily a na opak. Pokud volíte spíše jemnější odstíny obkladů, pak je doplňte o ‘’bláznivější’’ vzory mozaiky.

Víta, jaké obklady do své koupelny zvolíte?

Výběr obkladu do koupelny - Řiďte se svým stylem!
Řezačka na obklady

Jeden myslel na “Výběr obkladu do koupelny – Řiďte se svým stylem!

  • 6.7.2020 (22:42)
    Trvalý odkaz

    Podle mého názoru moc pěkné tipy. Díky mockrát. Právě nové obklady do koupelny teď také řešíme. Co jsem se tak dívala, tak vůbec špatně nevypadají například dřevěné obklady na stěnu od https://www.drdlik.cz/drevene-obklady Nemáte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že je to do koupelny dobrá volba?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *