Chcete ušetřit na energiích? Zkuste investovat do fotovoltaické elektrárny na klíč

S rostoucími cenami energií vzniká čím dál tím větší potřeba šetřit, čehož však nemusí být vždy lehké dosáhnout. Právě proto se stále více lidí obrací na alternativní zdroje energií, které jsou levnější a zároveň i šetrnější k přírodě. Jedním z takových řešení jsou i fotovoltaické elektrárny, se kterými si mohou vytvářet elektrickou energii svépomocí.

Fotovoltaiku na klíč získáte i s dotací

Alternativní zdroje energií se těší velké oblibě i mezi soukromými vlastníky domů a bytů, kteří tak mohou ročně ušetřit nemalé částky. Na střechách domů si tedy můžeme čím dál tím častěji všimnout nainstalovaných solárních panelů, s pomocí lze vyrábět elektrickou energii. S ní je možné například ohřívat vodu v průběhu celého roku, nebo čerpat energie v případě, že dojde k výpadku proudu z distribuční sítě.

Oproti zdlouhavému hledání firem, které se specializují pouze na dílčí kroky instalace elektrárny, je výhodnější vsadit na FVE na klíč. Při její volbě nemusíte totiž téměř nic řešit. Specializovaná firma se postará o přípravu i montáž celé elektrárny a zároveň za vás zažádá i o dotaci z programu „Nová zelená úsporám“ – ušetřit můžete až 205 000 Kč z celkových nákladů.

Servis 24 hodin denně je samozřejmostí

Opravdu kvalitní firmy vám navíc dokážou nabídnout zcela individuální řešení přímo na míru vašemu bydlení. To nabízí i česká firma Genius FVE, která se zabývá instalací FVE na klíč již řadu let. V souvislosti s tím svým klientům poskytuje i nadstandartní služby, kdy dokáže upravit například elektroinstalaci v domě či dopředu zaplánovat připojení elektrického čerpadla a bojleru.

Samozřejmostí je také 24hodinový dohled nad správným fungováním zařízení, díky čemuž případné opravy trvají jen minimum času. Využít také lze pravidelného servisu, který zvyšuje životnost samotných solárních panelů – klienti mohou počítat i s 10letou zárukou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *