Hračky pro děti

Sledují vás vaše děti vždy se zájmem když na zahradě štípete dříví nebo sečete trávník? Často se vás ptají, zda si to mohou sami vyzkoušet, jenže jsou na to ještě příliš malí? Pak není nic jednoduššího, než jim pořídit jejich vlastní zahradní techniku, která je pro ně bezpečná, a díky které je můžete alespoň teoreticky naučit to, co v životě využijí. Dětské zahradní hračky, které vyrábí známé světové značky, si děti hned zamilují a konečně s vámi budou moci efektivně trávit čas při vaší práci na zahradě, ke které se budou moci připojit.

Dětské hračky na zahradu 

Pro všechny zvídavé kluky i holčičky přišly známé značky zahradní techniky na trh s hračkami, které velmi věrohodně kopírují opravdovou zahradní techniku. Pro vaše děti tak můžete pořídit zahradní sekačku, která do sběrného koše hází zelené balonky, aby to vypadalo, že děti opravdu sečou zahradu, nebo malou a bezpečnou ruční motorovou pilu s přilbou i rukavicemi, která vydává autentický zvuk a točí se jí plastovo-gumový řetěz.

Co ale děti určitě nadchne je malý zahradní traktor s přívěsem, díky kterému vám při vaší práci na zahradě děti mohou opravdu pomoci. Dejte jim úkol posbírat listí nebo odvézt třísky dřeva ke krbu a uvidíte, že budou touto hrou nadšeni! Ze zahradních hraček pro děti si můžete vybrat například i malé dětské odrážedlo, plotostřih, nebo profesionálně vypadající foukač listí Husqvarna, který opravdu funguje.

Všechny zahradní hračky jsou interaktivní, některé dokonce opravdu plní svoji funkci. Dětem tak nedáte pouze plastovou atrapu, ale potěšíte je opravdovým dárkem.

Hra i vzdělávání

Dětské zahradní hračky jsou výborným dárkem nejen pro zábavu. Své děti už můžete i v jejich nízkém věku učit, jak se správně zachází z nářadím i technikou, na co ji používat a jak ji správně skladovat. Zahradní hračky se tak stanou i skvělými výukovými pomůckami pro učení se zodpovědnosti a získávání nových zkušeností.

2 komentáře: „Hračky pro děti

 • 17.5.2020 (6:38)
  Trvalý odkaz

  Dnes je na výběr takových hraček. Já se ale snažím jich synovi tolik nekupovat, protože si stejně se všemi nehraje. Dáváme mu hračky akorát, když má svátek, narozeniny nebo jsou Vánoce. Stejně jezdí nejraději na odrážedle a dělá kraviny 😀 Odrážedlo jsme mu koupili vloni k narozeninám z https://www.deti-hracky.cz/ a je to snad jediný dárek, který ho tak dlouho baví.

  Reagovat
  • 17.6.2020 (1:05)
   Trvalý odkaz

   Tak to jste naprosto vystihla. Moje kamarádky měly děti dříve, než já, tak toho má dcera hodně po nich a kde co je jako nové, protože si s tím jejich děti nehrály. A to samé dělá malá i s hračkami, co jí normálně koupíme. Jinak hojně nakupuji ve slevě. Doporučuji http://www.mujletak.cz, kde je spousta slev na jednom místě. Kolikrát už v létě nakupuji k Vánocům. Jak vidím ty ceny, hodně se to vyplatí.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *