Kratom není droga – 5 důvodů, proč se ho vyplatí užívat

Kratom se v posledních letech stal terčem velkých kontroverzí, a to především proto, že velká část lidí věří, že se jedná o drogu. Opak je však pravdou a ve skutečnosti je to rostlina pocházející z jihovýchodní Asie, která se užívá již po staletí k léčbě různých nemocí a zbavení se bolestí. Kromě toho nabízí i další důvody, proč se ho vyplatí užívat.

Přírodní lék

Kratom je strom pocházející z jihovýchodní Asie, jež se řadí do kategorie kávovníků. Právě proto je považován za přírodní lék, který dokáže pomoci s širokou škálou problémů, včetně bolestí, únavy nebo dokonce depresí. Právě proto byste měli vždy dobře zvážit, kde koupit kvalitní kratom, díky čemuž se nemusíte bát, že by kratom obsahoval nějaké nebezpečné nebo toxické látky.

Skvělé analgetické účinky

Kratom je především silné analgetikum, jež pomáhá zmírnit bolest, a to i tu chronickou. Ve většině případů jej tak lze porovnat s takovými jako je například klasický ibuprofen nebo dokonce oxycodon.

Antidepresivní účinky

Tato jedinečná přírodní látka má schopnost zvyšovat náladu a tím pádem také snižovat depresi. Užívat ho tak mohou lidé, kteří trpí depresemi nebo úzkostmi a nechtějí užívat syntetické léky.

Podpora imunitního systému

Kratom vám dokáže pomoci i s účinnou podporou vašeho imunitního systému. Obsahuje totiž látky, které podporují imunitní systém a chrání tělo před širokou škálou infekcí a virů.

Kvalitní podpora trávení

Pokud máte problémy s trávením, může vám s ním pomoci pravidelné užívání kratomu. Pozitivně tedy působí na celý trávící systém, přičemž ve vyšších dávkách disponuje i projímavými účinky – to ocení zejména lidé trpící zácpou.

Jestliže hledáte kvalitní kratom, můžete ho zakoupit na e-shopu Kratomworld.cz. Na něm narazíte pouze na kvalitní druhy kratomu, jež jsou pěstovány v České republice, ale i v Západním Kalimantanu. Samotná firma se tak prezentuje takto: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“ Dostupný je tak například bílý kratom, červený kratom nebo mnohem známější zelený kratom – všechny přitom nabízí různě silné účinky.

Jeden myslel na “Kratom není droga – 5 důvodů, proč se ho vyplatí užívat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *