Kvalitní levné ubytování v Brně?

Ne, rozhodně to není nemožné. Pokud sháníte ubytování v jihomoravské metropoli, celá řada z vás si jistě představí horentní sumy, které za ubytování bude muset obětovat. Nevěšte hlavu, není tomu tak. Tak jako všude jinde, levné ubytování lze sehnat i v Brně.

Stačí se jen trochu porozhlédnout a zapátrat, ujasnit si své nároky, které musí ubytování splňovat a ze kterých nehodláte slevit. Nároky jednotlivců se mohou samozřejmě lišit, ale v některých bodech se většina z nich jistě shoduje. Důležitá je samozřejmě čistota prostředí, dobrá dopravní dostupnost, což ocení zejména ti, kdo nemají k dispozici auto. Dalším, neméně důležitým bodem je jistě cena.

Jaký typ ubytování je ten pravý? Na výběr je jich celá řada. Pokud preferujete větší soukromí, můžete zvolit ubytování v apartmánu nebo hotelu, zde ale bude třeba počítat s cenou o něco vyšší, než například u ubytoven. A právě cena je mnohdy rozhodujícím faktorem zejména pro firmy, hledající ubytování pro své zaměstnance.

Levné ubytování pro zaměstnance

Většina ubytoven nabízí výhodnější cenu při ubytování dlouhodobém, či při ubytování více osob. Tyto výhody využívají především zaměstnavatelé pro své zaměstnance, například ve stavebních firmách.

Jedním ze zařízení, nabízejících levné ubytování v Brně, je ubytovna Brno – Maloměřice. Najdete zde vše výše uvedené za velmi přijatelné ceny jak při jednorázovém ubytování, tak i při ubytování dlouhodobém.

3 komentáře: „Kvalitní levné ubytování v Brně?

 • 20.6.2020 (20:55)
  Trvalý odkaz

  Mockrát díky za tip. Je pravda, že najít dobré ubytování v dnešní době není až tak náročné. Určitě je ale dobré si při výběru dávat pozor. My se například minulý rok spálili při výběru ubytování v Orlických horách. Když jsme ubytování vybírali, tak se nám dost zalíbila Kašparova chata. Dovolená se tam na první pohled dá zařídit pěkná, ale bohužel opak je pravdou. Pro víc informací doporučuji mrknout sem: https://www.kasparovachata.cz/

  Reagovat
 • 29.6.2020 (22:07)
  Trvalý odkaz

  Jojo, ve větších městech se dnes ubytování hledá docela snadno. Jen je teda často za docela velké peníze. Já například nedávno hledala nějaké ubytování v Praze a docela mi dalo práci najít něco, co by nestálo majlant. Nakonec se mi to ale povedlo, konkrétně přes http://www.ubytovny-praha.net/

  Reagovat
 • 20.12.2020 (21:52)
  Trvalý odkaz

  Já teda v létě jela na Moravu, ale ne do Brna. Hledala jsem nějaké ubytovaní v oblasti Pavlov. Zadávala jsem do vyhledávače “Ubytování Pavlov” a našlo mi to tento krásný penzion: https://www.pensionflorian.cz/. Strávila jsem tam s rodinou krásný týden. Moc jsme si to všichni užili!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *