Maturita 2018? Spolu to zvládneme!

Čeká Tě letos Tvoje zkouška dospělosti?

Stresuje Tě zkoušení z jazyka více než jiné předměty a Ty se bojíš, že vyhoříš právě na angličtině, němčině nebo jiném jazyku? A věděl jsi, že kurz příprava na maturitu Tě může od všech pochybností zachránit, a Tobě tak o svaťáku zbyde ještě čas připravit se lépe na jiné předměty?

Ne, cílem našich otázek nebylo vystresovat Tě z maturity ještě víc, právě naopak, chceme Ti ukázat, že příprava na maturitu z angličtiny Tě může komplexně připravit na všechny tři dílčí zkoušky. Tedy jak na didaktický test, tak na písemnou slohovou práci i ústní zkoušku. Navíc Tě zbaví části stresu a Ty tak budeš mít více energie, času i odhodlání připravit se na další předměty!

Velká neznámá aneb co Tě u maturity čeká?

A jak maturita vůbec vypadá? Tato zdánlivě zákeřná zkouška se skládá ze dvou částí – a to z části společné, která je státní a z části profilové, kterou si každá škola individuálně určuje sama. Společná část je složena ze dvou částí – povinných zkoušek, kterým se (bohužel) nevyhneš. Jedná se o češtinu a literaturu a cizí jazyk, nebo matematiku. Cizí jazyk můžeš volit mezi angličtinou, francouzštinou, němčinou, španělštinou a ruštinou.

Spousta studentů se pak v případě druhé povinné části potýká s osudovou otázkou. Cizí jazyk nebo matematika? Tato nešťastná volba mezi matikou a angličtinou se pak pro mnoho studentů stává volnou politickou – tedy volit menší zlo. Slogan, nám všem (zejména před volbou prezidentskou, která nás zanedlouho čeká) tak dobře známý. Jazyková škola Brno PELICAN však chce svým přípravným kurzem k maturitě ukázat, že ne každá volba musí být takhle nešťastná. Přestaň házet flintu do žita už teď a čti dál!

Co Tě v kurzu čeká

Víme, že osobní přístup je zejména v případě kurzu, který má za úkol připravit Tě na maturitu z cizího jazyka je opravdu důležitý. Základním pravidlem našich kurzů je proto individuální přístup, což znamená, že každá lekce probíhá v malé skupině studentů.

Lektor kurzu má tak možnost věnovat se každému jednotlivci zvlášť a najít jeho slabá místa, kterým se pak v kurzu věnuje a průběžně hodnotí posun každého jednotlivce – co už ví a jaké jazykové znalosti ještě potřebuje doplnit.

Bojíš se nejvíce psaní slohové práce? Náš lektor Ti dá praktické know-how, a ty se naučíš, jak efektivně psát a slohovku na zvolené téma zvládnout bez zbytečných nervů.

Časový limit může být kamenem úrazu

Časový limit je kapitolou sám o sobě. Stresuje Tě tikání hodin a Ty se nemůžeš soustředit? Tak v tomhle rozhodně nejsi sám! Lektor Tě bude v kurzu pravidelně testovat nanečisto.

Ač se to zdá jako maličkost, je to právě časová tíseň, která je u studentů neúspěšných v didaktickém testu základním kamenem úrazu. S lektorem budeš v kurzu průběžně vyplňovat cvičné testy a časový limit Tě tak při maturitě „naostro“ nebude děsit.

Zdlouhavé zpracování otázek? PELICAN Ti pomůže!

Další velkou výhodou je úspora času a taky větší motivace. Už z naší podstaty máme tendence nepříjemné úkoly a věci, které nám moc nejdou, odkládat až na poslední chvíli. Ty se ale nechceš probudit 3 dny před důležitou zkouškou a zjistit, že už včera bylo pozdě začít.

Jazykovka Brno Ti poskytne veškeré materiály pro přípravu a Ty tak nebudeš muset ztrácet čas zdlouhavým hledáním „jak úspěšně vyzrát na maturitu“. Zpracování otázek? U PELICANA obdržíš všechny potřebné materiály zdarma!

Kvalifikovaný lektor se zkušenostmi z praxe navíc dokáže vyzrát na všechny chytáky, které na Tebe u maturity mohou číhat. Poradí Ti, co je důležité vědět, čím u didaktického testu začít a čím se naopak není potřeba až tolik zdržovat.

Poradí Ti chytré fráze, kterými u slohovky začít a taky užitečná slovní spojení, kterými u ústní zkoušky z jazyka okouzlíš porotu!

Tak už se přece přestaň stresovat a přihlas se do přípravného kurzu u PELICANA! Státní maturita z jazyka Tě s námi nerozhodí!

Tvůj tým PELICAN!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *