Studium MBA: Jak vám dokáže pomoci během vaší pracovní kariéry?

Mezi jedny z nejžádanějších akademických programů se řadí MBA, které se zaměřuje na podnikové vzdělávání a management. Studentům přitom dokáže poskytnout celou řadu znalostí spojených s obchodem, podnikovým řízením či managementem, díky čemuž se snadno uplatní v široké škále oborů. Navíc není výjimkou, že se jeho absolventi v průběhu kariéry sami pustí do podnikání, a nakonec řídí vlastní firmu.

Studium MBA vám otevře dveře k celé řadě příležitostí

Pokud hledáte obor, který vám pomůže prosadit se v životě a poskytne vám dostatek znalostí, díky nimž budete moci být zaměstnanci nebo úspěšně vést vlastní firmu, měli byste se ucházet o studium MBA. MBA (Master of Business Administration) se běžně zaměřuje na studium podnikového vzdělávání a managementu, čímž otevírá absolventům dveře k široké škále příležitostí.

Běžně tak mohou pracovat na předních pozicích obrovských korporátů, nebo naopak vést vlastní úspěšnou firmu. V rámci studia často narazíte na předměty zabývající se ekonomikou, financemi, HR, marketingem, managmentem, globální podnikáním či inovacemi. Mimo to můžete poměrně snadno navázat kontakty s lidmi z oboru, kteří vám pomohou se dále posouvat.

Vystudovat můžete zcela online a za pouhé čtyři měsíce

Pokud se chcete pustit do studia MBA, můžete ho projít zcela online, a to za pouhé čtyři měsíce. Stačí, když se přihlásíte na OBEI (Oxford Business Education Institute), kde můžete studovat flexibilně a libovolně dlouho – opravdu pilní studenti tak mohou vystudovat za čtyři měsíce, přičemž běžná délka studia je zhruba deset měsíců.

Institut se pyšní celou řadou akreditací a také granty, čímž nabízí maximální důvěryhodnost. Samotné studium stojí 60 000 Kč, kdy je možné celou platbu rozložit do dvanácti měsíčních splátek po 5 000 Kč. Jestliže vás raději láká studium BBA, vyjde vás školné na 36 000 Kč s rozložením na dvanáct měsíčních splátek ve výši 3 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *