Nemáte ještě plány na letošní léto? Zkuste strávit dovolenou v ČR

Léto je pomalu tady a s ním i období dovolených, na které se těší většina z nás. Je tedy na čase začít přemýšlet nad tím, kde strávíte svůj volný čas a dopřejete si zasloužený odpočinek. I když většina lidí míří především do exotických destinací, není od věci popřemýšlet nad dovolenou v ČR. Naše země má totiž stále, co nabídnout, a to jak milovníkům přírody, tak i zábavy.

Dovolená v ČR může být zajímavým zpestřením

Téměř každý si pod pojmem dovolená představí slunné pláže a šestihvězdičkové hotely. Kvalitně strávený čas však dokážou nabídnout i tuzemské destinace, které se těší čím dál tím větší oblibě. Jednou z nich je i Máchovo jezero a chatky, kde můžete obdivovat nejen krásy přírody, ale užít si i spoustu zábavy.

V souvislosti s tím není problém vyrazit i na výlety do okolí, nebo navštívit poblíž konaný festival či koncert. Pokud se chystáte na rodinou dovolenou, určitě vás potěší i výše nákladů, která je oproti zahraničním pobytům výrazně nižší. Ve výsledku získáte nové zážitky, a ještě ušetříte nemalou částku.

Nezapomeňte si pobyt zajednat s předstihem

Jestli chcete načerpat energii u Máchova jezera, neměli byste podcenit zajednání ubytování. To je nejlepší řešit s pořádným předstihem – jedině tak se vyhnete případnému odmítnutí z kapacitních důvodů. Mezi kvalitní ubytovací zařízení v okolí se řadí zejména Elite Staré splavy, pod které spadá celé rekreační středisko.

Případným zájemcům je k dispozici čtyřlůžková chatka s chladničkou a také zbytek zázemí. Součástí je i jídelna s barem, dvě veřejná ohniště a kompletní sociální zařízení. Pro děti je pak připraveno plně vybavené hřiště s houpačkami, prolézačkami a pískovištěm. Středisko je navíc situováno tak, že v blízkém okolí naleznete i kvalitní sportovní a rekreační zázemí například v podobě minigolfu, trampolín či šlapadel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *