Obchodujeme binární opce na TopOption

Dnešní doba nabízí pro obchodování s binárními opcemi nepřeberné množství možností. Existuje mnoho internetových stránek, jejichž služby můžeme při obchodování s obcemi využívat. Hledáte-li však brokera, kterému můžete věřit a který vám zaručí kvalitu a důvěryhodnost, pak je důležité prozkoumat všechny dostupné stránky umožňující obchodování s binárními opcemi.

Pokud si však chcete ušetřit čas, pak si můžete přečíst následující článek, v němž budeme hovořit o brokerovi TopOption. Ten si na žebříčku TOP 10 stránek pro obchodování s binárními obcemi již dlouhou dobu drží pevné místo. Aby TopOption mohl být obchodním systémem, jenž se snadno používá a na který se můžete vždy spolehnout, věnuje broker pečlivou pozornost každému aspektu provozu stránek.

Zdali TopOption splňuje všechny podmínky pro pohodlné, bezpečné a kvalifikované obchodování s binárními obcemi a co všechno budete potřebovat pro získání dostatečných zkušeností pro obchodování, se dozvíte v následující recenzi. Přinášíme vám několik typů a nápadů, díky kterým budete moci na stránkách TopOptionobchodovat. Níže uvádíme výběr možností se stručným popisem toho, z čeho se každý jednotlivý obchod skládá.

High/Low Binary Option

Pravděpodobně nejvíce obchodovaným typem binárních opcí představují High/Low opce. Obchodování s nimi totiž funguje na jednoduchém a tím pádem přitažlivém principu. Při obchodování tohoto typu opcí se obchodník snaží předpovědět, zdali cena podkladového aktiva bude při splatnosti/v době expirace výše či níže než v okamžiku investice. Nezáleží tedy, o kolik cena klesne či vzroste, podstatné je zde pouze určení strany.

One Touch opce

Dalším oblíbeným typem binárních opcí jsou One Touch opce, které můžete prostřednictvím TopOption obchodovat. Ještě předtím než provedete obchod, stanovíte u tohoto typu opcí cenovou hranicí, jíž by se měla cena opce dotknout. Obchodování One Touch opcí je tedy postaveno na spekulaci, zda se cena opce alespoň dotkne stanovené cenové hranice před vypršením platnosti opce. V této kategorii můžete obchodovat i No Touch opce, u nichž spekulujete, že se cena opce dané cenové hranice naopak nedotkne.

Boundary opce

Boundary opce představují poměrně jednoduchý typ obchodování binárních opcí. Jak již název opce napovídá,obchodování zde stojí na principu stanovení hranic. Stanovíte si tedy dvě cenové hranice, v nichž se podle vás bude cena opce pohybovat. Ke zhodnocení dochází, bude-li cena opce mezi vytyčenými hranicemi i v době vypršení platnosti.

Early Closure opce (předčasně uzavřené)

Tento typ opcí umožňuje obchod předčasně uzavřít. Po vyčerpání tří minutové periody můžete obchod předčasně uzavřít a vybrat si tak profit, který jste do doby uzavření získali. Musíte však počítat s tím, že při předčasném uzavření vám nebude vyplacena plná výše zisku.

Možnosti vkladu a výběru

Na stránkách TopOption máte možnost okamžitě provést vklad na svůj účet, a proto vám přinášíme přehled dostupných možností vkladů. A stejně tak jako můžete okamžitě vklad vložit, můžete jej také okamžitě vybrat. V následujících řádcích najdete i přehled možností vyplacení.

Kreditní karty

Kreditní karty jsou jedním z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů, jak financovat TopOption účet. Všechny tyto transakce jsou zpracovávány v reálném čase a projeví se na vašem účtu okamžitě.

Skrill

Další možností jak vkládat a vybírat peníze je zřízení účtu na Skrill. Elektronickou peněženku můžete používat pro všechny obchody. Finanční prostředky tak budete moci posílat online.

Bankovní převod

Klasickým typem jak peníze vkládat a vybírat je bankovní převod. Peníze tak budete moci posílat ze svého a na svůj bankovní účet například pomocí internetového bankovnictví.

Western Union a Cash U

Jako prostředek na dobíjení vašeho účtu a na výběry peněz z něj můžete využít i Western Union. Další možností je využití Cash U.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *