Presto: Přeložíme vám produktový katalog i obchodní smlouvy

Rozhodli jste se se svou společností expandovat. Hledáte obchodní partnery a klienty v zahraničí, ale v cizích jazycích nejste dvakrát nejlepší? Tak to budete potřebovat někoho, kdo vám pomůže s překlady obchodní komunikace a smluv. V takovém případě vám pomůže Presto.

Kdo je Presto?

Překladatelská agentura Presto působí na trhu již od roku 1990. Původně byla založena v Praze jako malá rodinná firma. Během několika let se však vypracovala mezi přední překladatelské agentury, a to nejen v České republice, ale i ve střední Evropě. Presto se nezabývá pouze překlady, ale poskytuje i lekce cizích jazyků pro širokou veřejnost i pro firmy.

S čím vám pomůže?

Presto se vám postará o jazykové překlady do více než šedesáti světových jazyků. Obrátit se na ně můžete s překladem do angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, čínštiny či japonštiny. Mezi žádané překlady však nepatří pouze světově rozšířené jazyky, ale také méně rozšířené jazyky, jako je polština, arabština a mnoho dalších jazyků. Presto provádí překlady široké škály dokumentů. Přeloží vám technické dokumenty, katalogy či smlouvy. Postaráme se vám o právní, ekonomické či finanční překlady. A navíc Presto jako jedna z mála překladatelských agentur poskytuje i audio a video služby.

Překladatelská agentura vám pomůže nejen s překladem dokumentů, ale také s jazykovými kurzy či tlumočením (například soudní tlumočení či tlumočení při jednáních a na konferencích).

Proč si nás vybrat?

Presto nabízí kvalitní překlady za atraktivní cenu (250 až 380 Kč za stranu). O překlady se vám postarají vysokoškolsky vzdělaní překladatelé s několikaletou praxí. O zkušenostech a kvalitě agentury Presto svědčí bohaté reference. Mezi klienty patří přední české a mezinárodní firmy, také Úřad vlády ČR, ministerstva i orgány a instituce EU. Výhodou společnosti je rychlost vyřízení překladů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *