Rajská omáčka na podzim příjemně zahřeje. Zkuste ji podle Albertu

Obchodní řetězce už dávno nejsou jenom prodejci. Jako zákazníkům nám nabízí různé benefity. Třeba recepty. A rozhodně ne žádné k zahození.

Albert sází na netradiční recepty i klasiku

Internet je dnes doslova zahlcen nechutnými a nekvalitními recepty. Vrchol všeho tvoří YouTube „lákadla“ typu: „Takto to uměla uvařit jenom moje babička.“ Ty raději nezkoušejte vůbec. Pokud využíváte recepty z internetu, vyberte si kvalitní zdroj. Takovým jsou ověřené a vyzkoušené recepty Albert. Ty nabízí na svých webových stránkách, ale též ve svém zákaznickém časopisu. Právě zde najdete skutečně kulinářské perly. Běžně díky těmto receptům už mnoho Čechů vyzkoušelo třeba o vánočních či velikonočních svátcích novinky na slavnostní tabuli. Teď si vyzkoušejte, jak chutná rajská omáčka podle Albertu. Možná konečně objevíte tu pravou chuť rajské, kterou se vám doma zatím nepodařilo dát dohromady.

Na palačinky recept obměníte díky malinovému tvarohu. A podobných nápadů, které by vás třeba ani nenapadly, vám Albert nabídne mnohem více. Včetně tipů na kvalitní ingredience, které si zde rovněž zakoupíte.

Sledujte i letákové akce z Albertu

Leták z Albertu je tipem na levnější nákupy. Do Albertu se rozhodně vyplatí chodit kvůli celé řadě produktů. Řetězec navíc v naprosté většině případů má veškeré promované zboží na pultech až do konce slevové akce. V obchodních řetězcích to přitom neplatí vždy. Má skvělé vlastní značky – nejen cenou, ale též kvalitou. A některé zboží je doslova legendou – třeba vánočka. Takovou jinde nekoupíte.

Letáky je ideální sledovat v elektronické podobě. Připomenou se nám v e-mailu, sledovat se dají i v mobilní aplikaci Albertu. Ta patří mimochodem k těm lepším a díky ní též získáváte různé slevy na akční produkty. Takže si ji rozhodně instalujte do svého mobilního telefonu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *