Zhubněte za pár dnů i bez diety. Jde to díky několika tipům

Nezhubli jste do letošního léta? Nevadí! Zhubnout přece můžete do příštího léta, kdy se na koupalištích nebo u moře ukážete ve fantastické formě. Pokud vás od hubnutí odrazuje to, že budete muset navštěvovat posilovny a dodržovat stanovený jídelníček, nevěšte hlavu. Zhubnout totiž lze i zcela jinak, nejen takto. Jde to dokonce bez diety nebo bez velké námahy, jenom je třeba vědět, jak na to.

Podle odborníků lze shodit bez diety a námahy i za jeden jediný měsíc. Jen to chce vědět, jak na to, jen to chce dodržovat několik tipů, které vám pomohou k vysněné postavě. Tak jak tedy na to?

Tipy, jak zhubnout i bez diety

 • Zvyšte příjem bílkovin a zdraví tuků. Podle odborníků by se bílkoviny měly nacházet v každém jídle dne. Do snídaně tedy třeba přidejte oříšky, na oběd nezapomeňte jíst maso.
 • Zatímco bílkoviny je třeba navýšit, sacharidy zase snižte. Omezte sladkosti a taky přílohy, místo klasické rýže a těstovin jezte jejich celozrnnou variantu. Spíše do obědů přidávejte větší množství zeleninových příloh.
 • Začněte se více hýbat. I to má svůj vliv na hubnutí, to bez pochyby. Nemusíte se však trápit v posilovně, stačí, když budete chodit do práce pěšky místo toho, abyste jezdili městskou hromadnou dopravou.
 • Omezte alkohol. Alkohol jako takový je velice kalorický, proto byste ho měli ze života zcela vyřadit. Navíc si na něm můžeme vypěstovat závislost, skoncujte s ním tedy zavčasu. I když je pravdou, že občasná deci suchého bílého vína neškodí, raději alkohol zcela anulujte.
 • Doporučuje se také zapisování kalorií, ale v průběhu dne, ne na jeho konci. Pokud si totiž budete zapisovat kalorie až na konci dne, už nic neuděláte s tím, že jste toho snědli více.
 • Skončete s kouřením a jinými drogami.
 • Nejezte příliš mnoho ovoce. Ovoce je sice zdravé, ale příliš mnoho ovoce škodí. Vždyť se v něm nachází tolik cukru!

5 komentářů: „Zhubněte za pár dnů i bez diety. Jde to díky několika tipům

 • 20.6.2020 (5:51)
  Trvalý odkaz

  Když chce člověk zhubnout, tak musí kompletně změnit svůj životní styl. Samozřejmě, že jenom diety nestačí. Chce to upravit jídelníček a hlavně se začít hýbat. Já jsem chtěla mít jistotu, že do léta opravdu zhubnu, tak jsem hledala na internetu ještě nějaké doplňky stravy, které by mi v hubnutí pomohly a narazila jsem na tento článek https://www.hackni-svuj-zivot.cz/recenze-produktu/zeleny-caj-tegreen/ , který mě hodně zaujal. Vůbec jsem nevěděla, kolik má zelený čaj pozitivních účinků. Nelenila jsem a hned jsem si objednala kapsle se zeleným čajem, abych zjistila, jestli bude mít zelený čaj pharmanex tegreen takové výsledky i u mě a musím říct, že kombinace pohybu, úpravy stravy a zeleného čaje přinesla ovoce 🙂 .

  Reagovat
  • 22.7.2020 (21:26)
   Trvalý odkaz

   To zní dobře. Díky za tip. Právě zelený čaj teď také zkouším. Myslím si ale, že docela dobré je při snaze zhubnout mít i nějaký ten pohyb. Já teď například dost uvažuji nad tím, že bych si domů pořídila rotoped. Myslím si, že něco takového by pro mě bylo ideální. Koukala jsem, že například tady https://www.tipio.cz/rotoped/ mají docela dobré rady, které se týkají jeho výběru. Třeba se to někomu bude také hodit.

   Reagovat
 • 22.6.2020 (19:24)
  Trvalý odkaz

  Podle mě dost užitečné tipy. Mně se třeba podařilo docela dost zhubnout hlavně tím, že jsem začala s běháním. Snažím se běhat pravidelně a zatím se mi to daří dodržovat. Je ale pravda, že to není jen tak. Běhání může být dost náročné na klouby, takže je určitě dobré myslet i na jejich výživu. Já třeba užívám toto: https://imunity2go.harmonelo.shop/harmonelo-flexi-d510/ a zatím naprostá spokojenost.

  Reagovat
 • 11.7.2020 (19:18)
  Trvalý odkaz

  Já si myslím, že základ je omezit příjem rafinovaných cukrů. Právě to například pomohlo mně. Je ale pravda, že já dřív sladké měla hodně ráda, takže to pro mě nebylo úplně jednoduché. Na druhou stranu to, že člověk začne cukry omezovat má i jiné výhody. Nehrozí pak u něj například tak velké riziko diabetu. Právě o tom se dá víc dočíst například tady: https://www.biomag.cz/diabetes-cukrovka/ Doporučuji mrknout. 🙂

  Reagovat
 • 26.10.2020 (10:33)
  Trvalý odkaz

  Já jsem docela razantně změnila podobu tří hlavních chodů dne – k snídani si dávám ovesnou kaši s jogurtem, to je naprosto parádní. Dále k obědu dávám naprosto minimální porci přílohy k masu a k večeři už obvykle dělám jen nějaký zeleninový salát. Svačiny u mě probíhají formou nějakého doplňku stravy, například od Herbalife mi chutná https://produkty.herbalife.cz/regulace-hmotnosti/formula-1-o

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *