Zhubněte za pár dnů i bez diety. Jde to díky několika tipům

Nezhubli jste do letošního léta? Nevadí! Zhubnout přece můžete do příštího léta, kdy se na koupalištích nebo u moře ukážete ve fantastické formě. Pokud vás od hubnutí odrazuje to, že budete muset navštěvovat posilovny a dodržovat stanovený jídelníček, nevěšte hlavu. Zhubnout totiž lze i zcela jinak, nejen takto. Jde to dokonce bez diety nebo bez velké námahy, jenom je třeba vědět, jak na to.

Podle odborníků lze shodit bez diety a námahy i za jeden jediný měsíc. Jen to chce vědět, jak na to, jen to chce dodržovat několik tipů, které vám pomohou k vysněné postavě. Tak jak tedy na to?

Tipy, jak zhubnout i bez diety

  • Zvyšte příjem bílkovin a zdraví tuků. Podle odborníků by se bílkoviny měly nacházet v každém jídle dne. Do snídaně tedy třeba přidejte oříšky, na oběd nezapomeňte jíst maso.
  • Zatímco bílkoviny je třeba navýšit, sacharidy zase snižte. Omezte sladkosti a taky přílohy, místo klasické rýže a těstovin jezte jejich celozrnnou variantu. Spíše do obědů přidávejte větší množství zeleninových příloh.
  • Začněte se více hýbat. I to má svůj vliv na hubnutí, to bez pochyby. Nemusíte se však trápit v posilovně, stačí, když budete chodit do práce pěšky místo toho, abyste jezdili městskou hromadnou dopravou.
  • Omezte alkohol. Alkohol jako takový je velice kalorický, proto byste ho měli ze života zcela vyřadit. Navíc si na něm můžeme vypěstovat závislost, skoncujte s ním tedy zavčasu. I když je pravdou, že občasná deci suchého bílého vína neškodí, raději alkohol zcela anulujte.
  • Doporučuje se také zapisování kalorií, ale v průběhu dne, ne na jeho konci. Pokud si totiž budete zapisovat kalorie až na konci dne, už nic neuděláte s tím, že jste toho snědli více.
  • Skončete s kouřením a jinými drogami.
  • Nejezte příliš mnoho ovoce. Ovoce je sice zdravé, ale příliš mnoho ovoce škodí. Vždyť se v něm nachází tolik cukru!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *