Rozbil se vám iPhone? Nemusíte kupovat nový – víme, kde seženete náhradní díly

Pravidelná každoroční předváděčka firmy Apple je mezi fanoušky velmi netrpělivě očekávána. A to i přesto, že mnohý model už v historii návštěvníky zaskočil svou vysokou cenou. Ovšem mít u sebe „horkou novinku od nakousnutého jablka“ se v mnoha společenských kruzích rovná záruce prestiže.

Znalce tyto telefony ovšem už jen málokdy překvapí. Během několika let se totiž po designové stránce  změnily jen málo.

Ať už milujete Apple v jakékoliv podobě

Menší model s úhlopříčkou 4,7“ a jeho větší bratr 5,5“ obdržely do vínku především odolné a velmi dobře vypadající tvrzené sklo místo zadního kovového dílu. To jim umožní zejména komfortní bezdrátové napájení, splňující všechny nezbytné standardy Qi. Každý servis iPhone  tak bude o něco levnější záležitostí. V ruce totiž opravdu držíte kousky, které něco vydrží. Koneckonců – mají za sebou léta tvrdého vývoje.

Milovníky moderních technologií pak potěší i lepší procesor A11 se šesti jádry (původně čtyři) a oblíbený nejnovější iPhone naláká uživatele ještě na kvalitní a velmi dobře navržený duální fotoaparát se světelnostmi f/1.8 a f/2. To jsou důležité parametry, vzhledem k tomu, že obyčejná „osmička“ (po mnoha stránkách stále ještě nejoblíbenější iPhone) se musí spokojit pouze s jedním jediným senzorem, zaměřeným na nižší světelnost.

Opravit jde téměř vše

Ale Apple určuje trendy i v dalších oblastech. Stačí jen vzpomenout na celoplošný OLED display bez okrajů, jehož dokonalost narušuje pouze linie reproduktorů. Disponuje jím třeba oblíbený iPhone X. Nepřekvapí ovšem, že právě on potřebuje náhradní díly na mobilní telefony nejčastěji.

A není divu. Vždyť displej na iPhone má na funkčnost celku zásadní vliv. Pohříchu také patří k nejdražším součástkám. Ovšem jeho výměna stále vyjde levněji než pořízení nového telefonu. Chcete se o tom přesvědčit? Jděte ke specialistům na atcmobile.cz. V oboru působí už 20 let a dobře ví, co vaši elektroničtí miláčci potřebují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *